6 bin TL'yi geçmeyecek dizüstü bilgisayar önerisi

abc_123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, üniversiteye gideceğim için dizüstü bir bilgisayar alacağım ve 6 bin TL'yi geçmek istemiyorum. Bu bütçe bandında alabileceğim en yüksek performansı almak istiyorum, minimum 500 GB depolama olması önemli. Arada vakit buldukça Valorant, LoL, FIFA, CS gibi hafif oyunlar oynayacağım. Bu oyunlarda 60+ FPS verse yeter. Dizüstü bilgisayar hiç kullanmadım ve hiç anlamıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Şöyle bir şey buldum nasıldır?
https://www.hepsiburada.com/casper-...ilgisayar-p-HBCV00000CPW1X?magaza=Hepsiburada

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MX450 güzel bir gpudur. Bu bütçede alınabilir duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
MX450 güzel bir gpudur. Bu bütçede alınabilir duruyor.
Sanırım bu fiyat bandında en iyi MX 450 var ancak dizüstü bilgisayarlar masaüstündeki toplamalar gibi olmadığı için şarj problemi malzeme kalitesi vs vs gibi konular da önemliymiş. Casper Nirvana bu konuda nasıl, iyi midir? Parça olarak fiyat bandında gördüğüm en iyisi bu bilgisayar ama dediğim diğer unsurlar konusunda pişman eder mi acaba?
Sanırım bu fiyat bandında en iyi MX 450 var ancak dizüstü bilgisayarlar masaüstündeki toplamalar gibi olmadığı için şarj problemi malzeme kalitesi vs vs gibi konular da önemliymiş. Casper Nirvana bu konuda nasıl, iyi midir? Parça olarak fiyat bandında gördüğüm en iyisi bu bilgisayar ama dediğim diğer unsurlar konusunda pişman eder mi acaba?
Edit: Bilgisayarda dahili olarak İris XE G7 varmış. Harici ekran kartı olan MX 450 ile performans aynıymış ve almanıza gerek yok diyorlar videoda. Şaşırdım.
Casper Nirvana hakkında pek iyi yorumlar duymadım. Dediğim gibi laptopta ısınma, şarj vb gibi olaylar çok önemliymiş. Bu konuda iyi olan ve saydığım oyunlarda beni üzmeyecek dizüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum daha önce hiç kullanmadım.
up

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı