6 GB RAM ile Windows 10 kullanılır mı?

6 GB RAM ile Windows 10 Pro kullanıyorum ve kasmadan drop yemeden GTA 5 Online oynuyorum.

GTA 5 8 GB dese de 16 GB ile konforlu olur SSD yoksa RAM yoksa kurma bile...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yüklenebilir ama SSD'iniz yoksa biraz sıkıntı yapabilir, son çıkan 20H2 sürümünde HDD'lerde iyi çalıştığı söylendi, bende 20H2'ye geçtim 2004 sürümüne göre ciddi derecede akıcılaşmış ve iyi çalışıyor üstüne üstlük benim yaptığım rehberi uygularsanız RAM ve CPU kullanımı ciddi ölçüde azaltırsınız, rehber;

GTA 5 8 GB dese de 16 GB ile konforlu olur SSD yoksa RAM yoksa kurma bile...

Very High'da oynuyorum 6 GB RAM ile gene drop yemiyorum 60FPS oynatıyor. Low ayarda 100 alıyor.

6 GB RAM 64 Bit ve Windows 7 bir bilgisayarı Windows 10 yapmalı mıyım?
Çok fazla yavaşlar mı?
Video editi ve oyun oynamak için Adobe Premiere Pro satın alacağım.
Yapmalı mıyım?
Bir de nasıl veri kaybetmeden aktarılır?

Kesinlikle Windows 10 ben 4 GB RAM ile kullanıyorum HDD var.

Ekran görüntüsü 2021-05-03 205129.png

Ekran Görüntüsü 2021-05-10 15-18-34.png

Ekran Görüntüsü 2020-06-02 20-50-35.png

4 GB RAM'le çalışyor sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı