6 GB RAM isteyen oyun 4 GB RAM ile oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar bende 4 GB RAM varda 6 GB RAM isteyen beğendiğim bir oyun var. Onu oynayabilir miyim? Mesela oynadım kasma olursa NVIDIA denetim masası’ndan oyunun ayarlarını düşürsem yine de kasar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu adamı dün izlemiştim adam yüksek grafiklerde test yaptığı için FPS 25 civarı oynamış. Ben düşük ayarlarda oynamak istiyorum ve eğer kasarsa NVIDIA denetim masasından oyunun ayarını düşürsem kasma geçer mi?
Kardeşim bizzat deneyenden söyleyim yani ben 3.25 RAM'le bile oynuyorum Rainbow'u 2 GB ekran kartı Q9550 işlemciyle oynuyorum hiçbir sıkıntı yok.

Hocam çok teşekkür ederim. Kaç FPS alıyorsunuz ve drop oluyor mu? Hiçbir sıkıntı yok derken NVIDIA denetim masası ayarlarından oyunun ayarını düşürdünüz mü? Düşürmediniz mi?

Hocam bu adamı dün izlemiştim adam yüksek grafiklerde test yaptığı için FPS 25 civarı oynamış. Ben düşük ayarlarda oynamak istiyorum ve eğer kasarsa NVIDIA denetim masasından oyunun +ayarını düşürsem kasma geçer mi?

Hocam çok teşekkür ederim. Kaç FPS alıyorsunuz ve drop oluyor mu? Hiçbir sıkıntı yok derken NVIDIA denetim masası ayarlarından oyunun ayarını düşürdünüz mü? Düşürmediniz mi?

Ekran kartım AMD ayarlar düşük tabii 2 GB ekran kartı ama FPS'in düşüklüğü işlemci ve ekran kartından kaynaklı 4 GB RAM yetiyor dolu dolu yerlerde minimum 45 FPS oluyor Online'de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizin sistemle hemen hemen aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı