Discord hesabı çalındı

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, az önce hesabım çalındı, şifreyi değişmeye çalışıyorum fakat 2 aşamalı doğrulama istiyor ancak ben onu açmamıştım, kod giremiyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2AD etkinleştirildiyse Discord Support öldürseniz vermez o hesabı, sadece kapatır.

Telefon numarası kayıtlıysa onla girmeyi deneyin.
Hesap çalındı ve çalan kişi aktifleştirdi ise hesabın sana ait olduğunu bir şekilde kanıtlarsan hesabı geri veriyorlar. Aynı durumu arkadaşımın hesabında yaşadık. Destek ilgilendi ve hesabı geri aldık.

Anlattım ancak verilmiyor yazmış herkes. Telefonum kayıtlıydı ama yine e postaya sıfırlama talebi gidiyor.

Hesap çalındı ve çalan kişi aktifleştirdi ise hesabın sana ait olduğunu bir şekilde kanıtlarsan hesabı geri veriyorlar. Aynı durumu arkadaşımın hesabında yaşadık. Destek ilgilendi ve hesabı geri aldık.
Ne zaman dönerler ?

Benim deneyimimde onlarca e-posta atıldı Discord'a her türlü kanıtı sundum ama sonuç 0. Denemekten zarar gelmez ama.

Ne zaman dönerler ?
Genel soru ve yardım taleplerine 1 gün geçmeden cevap veriyorlar ama bu durumda ne kadar sürer bilemiyorum. Hesabı geri vermeme olasılığı da yüksek ama haberin olsun.

Benimde Discord'um çalındı ve iki aşamalı açmışlardı çalan adam. Desteğe yazdım istedikleri kanıtları verdim ve destekde işi aşamalı doğrulamayı kapattı. Bende hesaba girip mail ile şifreyi değiştirdim. Desteğe yaz kesin alırsın hesabını.

Benimde Discord'um çalındı ve iki aşamalı açmışlardı çalan adam. Desteğe yazdım istedikleri kanıtları verdim ve destekde işi aşamalı doğrulamayı kapattı. Bende hesaba girip mail ile şifreyi değiştirdim. Desteğe yaz kesin alırsın hesabını.
Çalan adamla iletişime geçtim başka hesaptan geldi 60 euro istedi yok diyince engelledi. Umarım destek yardımcı olur içerisinde çok fazla şey var hesabımın.

Geri
Yukarı