6 GB RAM olan telefon 4 GB RAM gösteriyor

Alifg

Decapat
Daha fazla  
Yurt dışı Note10s telefonumu güncelledim ve telefon çöktü bende tamir ettirmek istedim ama RAM 6 GB olduğunda şebeke gözükmüyor RAM 4 GB olduğunda şebeke gözüküyor sadece bunun sebebi nedir bunu nasıl çözerim?

Mahalle arasında telefoncuyamı verdiniz? Anakarttını değişmis olmasın eleman normalde çökme olduysa ve çökmeden sonra açılmadıysa o cihaz soft brick olmuştur yazılım olarak düzeltilir sağına soluna bakın içi açılmış mı açılmamış mı dediğiniz yazılımsal değil donanımsal sorun. Veya diğer ihtimal yazılımını yanlış atmış olabilir.

Mahalle arasında telefoncuyamı verdiniz? Anakarttını değişmis olmasın eleman normalde çökme olduysa ve çökmeden sonra açılmadıysa o cihaz soft brick olmuştur yazılım olarak düzeltilir sağına soluna bakın içi açılmış mı açılmamış mı dediğiniz yazılımsal değil donanımsal sorun. Veya diğer ihtimal yazılımını yanlış atmış olabilir.
Anakart değişmiş olsa ram tekrar 6 yapılmazdı diye tahmin ediyorum(nasıl 4-6 oluyor hiçbir fikrim yok bana söylenen bu) ve telefonun kasasında açılma izi yok

Hocam yazılım bilgilerine bakar mısın? Custom rom, Kernel vs yüklenmiş mi bi kontrol edelim.
Pardon ama nereden bakabilirim telefon konusunda çokta iyi değilim

Hocam yazılım bilgilerine bakar mısın? Custom rom, Kernel vs yüklenmiş mi bi kontrol edelim.
Şimdi model numarası kontrol ettim not10 olarak gözüküyor s değil

Son düzenleme:
Pardon ama nereden bakabilirim telefon konusunda çokta iyi değilim

Şimdi model numarası kontrol ettim not10 olarak gözüküyor s değil
Model numarası değil hocam şu tarz bir ekran atmanız gerekiyor. Android sürümü yazan yere tıklamayı deneyin gerçi arayüzden arayüze değişiyor. Telefon hakkında bölmesinde olmalı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230421-121345_Ayarlar.png
    Screenshot_20230421-121345_Ayarlar.png
    81,5 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı