6 GB VRAM Günümüz İçin Yeterli Mi?

Bu tür soruları gereksiz buluyorum çoğu kişi GT 730'u geçemezken 2 GB VRAM'le idare ederken siz bu soruyu soruyorsunuz bazı kişiler diyebilir çoğu kişide daha iyisi bile bile var ama gördüklerinizden çok görmedikleriniz var 🤨😏🤨

Kıskançlık fesatlık sezdim bir sanki.

Kıskançlık fesatlık sezdim bir sanki.

Yanlış sezmişsiniz ben herkesin halini dedim böyle gereksiz kinayemsilere gerek yok aklımın ucundan bile öyle bir şey geçmedi zaten bu da fazla bile oldu anlamına geliyor yorumu sizin için bir soru olarak sormadım yorumu yorumlamanıza gerek yoktu. Fesatlık boş insanların işidir.

Gayet yeterli. Tahmini 4 sene daha rahat götürür 8K teknoloji çıktığı zaman yavaştan düşük kalmaya başlar. Yani artık klasik sistemin 1080P değil de 2K olacağı zamanları söylüyorum. 4K'da 240Hz kullanan falan... Anca o zaman yetersiz gelmeye başlar 6GB. Hani şuan 4GB sınır ama 6GB gayet iyi.
Reis benimkide GTX 1070 32gb ram i7 7700hq benim sistemin kaç sene gideri var

Bu tür soruları gereksiz buluyorum çoğu kişi GT 730'u geçemezken 2 GB VRAM'le idare ederken siz bu soruyu soruyorsunuz bazı kişiler diyebilir çoğu kişide daha iyisi bile bile var ama gördüklerinizden çok görmedikleriniz var 🤨😏🤨

6 GB VRAM çok kötü, daha kötüsü yok acilen yükseltmeliyim dememiş ki. 6 GB VRAM'in yeterli olup olmayacağını öğrenmek istemiş sadece.
Bu tür soruları gereksiz buluyorum çoğu kişi GT 730'u geçemezken 2 GB VRAM'le idare ederken siz bu soruyu soruyorsunuz bazı kişiler diyebilir çoğu kişide daha iyisi bile bile var ama gördüklerinizden çok görmedikleriniz var 🤨

6 GB VRAM'i küçümsememiş ki. Oyunlarda yeterli olup olmayacağını öğrenmek istemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı