6 haneli Türkiye telefon numarası nedir?

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aşağıdaki resimdeki, 6 haneli bir Türkiye telefon numarası beni aradı. Büyük ihtimalle dolandırıcıdır, ama 6 haneli telefon numarası nasıl oluyor? İlk defa 6 haneli telefon numarası görüyorum. Şu ana kadar tekrar aramadı.

Screenshot_2023-08-25-12-19-44-454_com.google.android.dialer.png

Aşağıdaki resimdeki, 6 haneli bir Türkiye telefon numarası beni aradı. Büyük ihtimalle dolandırıcıdır, ama 6 haneli telefon numarası nasıl oluyor? İlk defa 6 haneli telefon numarası görüyorum. Şu ana kadar tekrar aramadı.

Eki Görüntüle 1916560
Sanırım numara aveayla(ve hala kullanımdaysa TÜrk Telekomla) alakalı.

Bu numaralar dolandırıcı olmaz, kendilerini polise karşı çok açık etmeleri bir yana gereksiz de para harcamış olurlar. Spam işaretlenmesinin nedeni bot olmasıdır ya da açınca direkt kapanmasıdır.

Ben bu numarayı SMS servisi diye biliyordum, araması garip. Acaba bir yere giriş yaparken "Kodu arayarak ilet" gibi bir seçenek mi işaretledin?

Eki Görüntüle 1916560
Merhaba. +90 Türkiye'nin ön eki, 9333 numarası da Türk Telekoma ait.

Yeni konular

Geri
Yukarı