6 kişilik ev için buzdolabı önerisi

Dnz_omer

Hectopat
6 kişiyiz evde fiyat 18-19 iyiyse daha da artabilir buzdolabı önerebilir misiniz Arçelik istemiyoruz.
Bosch veya Beko düşünüyoruz önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

6 kişiyiz evde fiyat 18-19 iyiyse daha da artabilir buzdolabı önerebilir misiniz Arçelik istemiyoruz.
Bosch veya Beko düşünüyoruz önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Beko hiç bakma malzeme kalitesi çok kötü ve eğer aldığında içi göçüklü oluyor mağzalarda bakabilirsin çoğu dolabı göçük. 6 kişilik ev için 641LT ve üstü çok iyi olur ancak istediğin fiyatta buzdolabı bulmak zor.

BOSCH - KGN86DWF0N - Alttan Donduruculu Buzdolabı vb

İstediğin tip alttan mı yoksa üstten mi dondurucu onu söylersen daha iyi olur.

Ürün ile ilgili bir şey olursa parçaları bulmak zor olmaz kı?

P

Ve enerji tüketimleri f

Siemens beyaz eşya konusunda yaygındır servisi de iyidir parça konusunda sorun olacağını sanmıyorum. Enerji tüketimine gelecek olursak bunun standartı yeni yenilendi. Şu an A - B ve C seviyesi ürün bulman çok zor zaten.

P050234-915904.jpg

Mesela güncellemeden önce A+++ olan ürün güncellemeden sonra C seviyesine düşüyor. O yüzden yeni standartta F kötü değil.

Siemens beyaz eşya konusunda yaygındır servisi de iyidir parça konusunda sorun olacağını sanmıyorum. Enerji tüketimine gelecek olursak bunun standartı yeni yenilendi. Şu an A - B ve C seviyesi ürün bulman çok zor zaten.

Eki Görüntüle 1434557

Mesela güncellemeden önce A+++ olan ürün güncellemeden sonra C seviyesine düşüyor. O yüzden yeni standartta F kötü değil.

Mmm anladım. 614 lt fazla değil mi?

Geri
Yukarı