6 Mbps yükleme hızı yayın için yeterli mi?

Twitch üzerinden CS:GO yayini yapmak istiyorum. Kaç P, kaç FPS, kaç bitrate açmalıyım? OBS kullaniyorum.
CS:GO'da pingim vs. nasıl olur?

VDSL2 olduğunu var sayarak söylüyorum. Ping olacak fakat düzgün bir upload verirsen çok fazla olmaz. Modemin ayarlarına girip QoS yapmanı tavsiye ederim. Kendine 6 Mbps upload ver. Pingin birazda olsa düşer bununla ilgili rehberim var. Şimdi asıl konuya gelelim. 720P60 FPS 4000-4500 bitrate arası yayın yapabilirsin. Fakat bilgisayar özelliklerin önemli bu konuda. Lütfen sistemini paylaş.
2.800 bitrate verip 720P açabilirsin.

O hıza bu bitrate az.

VDSL2 olduğunu var sayarak söylüyorum. Ping olacak fakat düzgün bir upload verirsen çok fazla olmaz. Modemin ayarlarına girip QoS yapmanı tavsiye ederim. Kendine 6 Mbps upload ver. Pingin birazda olsa düşer bununla ilgili rehberim var. Şimdi asıl konuya gelelim. 720P60 FPS 4000-4500 bitrate arası yayın yapabilirsin. Fakat bilgisayar özelliklerin önemli bu konuda. Lütfen sistemini paylaş.

O hıza bu bitrate az.

Da sistem 3 dün yenilenen

@semoyilo bu sistem ise NVIDIA kartı üzerinden maksimum kaliteyi seçerek. 720P60 FPS açabilirsin. Aşağı tarafa ayar bölümünü bırakacağım. NVIDIA kartım olsa ayarlarını gösterirdim fakat yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720P60 FPS 4000-4500 bitrate yaparak. Kaliteli bir yayın yapabilirsin.

Geri
Yukarı