6 Pin güç kablosu girişi yok

Çağdaş Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI GTX1050 aldım fakat 6 pin güç girişi istiyor. Fakat 6 pin güç kablosu alırsam Benim kasamda 6 pin güç kablosunun diğer tarafının girişi hiçbir yerde yok. Nereye takacagım yardın edin. Eger olmazsa 6 pin takmadan olur mu?

Arkadaşlar MSI GTX1050 aldım fakat 6 pin güç girişi istiyor. Fakat 6 pin güç kablosu alırsam Benim kasamda 6 pin güç kablosunun diğer tarafının girişi hiçbir yerde yok. Nereye takacagım yardın edin. Eger olmazsa 6 pin takmadan olur mu?
İde fişinden çevirebilirsiniz. İsterseniz takmadan bir deneyin. Çevirici için bir örnek:6pin Pcı-express 6 Pin Vga Grafik Ekran Kartı Enerji Power Kablo - n11.com NOT: Güç kaynağınız eski ve gücü düşük ise sisteminiz reset atabilir veya başka bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

Kart çalışmaz. İki molex'i 6 pin PCI-e güç kaynağına çeviren dönüştürücü kullanabilirsiniz. Ben kullanılmaması taraftarıyım. Ancak şu anki çözüm bu. En kısa zamanda yeni PSU'ya geçiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı