6 pin RGB fan önerisi

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Game booster gbl06b kasa kullanıyorum. Ekran kartım ASUS GTX780 dcu II oyunlarda 80 dereceye çıkıyor üste 2 tane fan almayı düşünüyorum. Fan başına 50TL gibi bir bütçe düşündüm. Çok kaliteli bir sistem olmadığı için çok para vermek istemiyorum, 6 pin fan önerilerinizi bekliyorumç şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-29 at 00.44.39.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-29 at 00.44.39.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 103
  • WhatsApp Image 2021-06-29 at 00.44.38.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-29 at 00.44.38.jpeg
    168,6 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fanlar güzel olacaktır diye düşünüyorum.

Bu fanlar güzel olacaktır diye düşünüyorum.

Çok teşekkürler hocam benim fanlarımla bayağı benziyormuş uyumlu olur görmemiştim araştırırken hiç.

6 pinli fanlarda çok seçenek yok zaten. Genelde Dark markası kendi kasaları için üretiyor. Dark Guardian Pro da falan ama yavaş yavaş vaz geçiyorlar sanırım onlar da artık 4 pinli PWM'e dönüyorlar. Öyle de olması gerekiyor. Game Booster'da da varmış demek ki.

6 pinli fanlarda çok seçenek yok zaten. Genelde Dark markası kendi kasaları için üretiyor. Dark Guardian Pro da falan ama yavaş yavaş vaz geçiyorlar sanırım onlar da artık 4 pinli PWM'e dönüyorlar. Öyle de olması gerekiyor. Game Booster'da da varmış demek ki.

Aynen öyle hocam internete 6 pin fan yazdım ama hiç çıkmamıştı çıkanlarda hep 3-4 pin oluyor.

Hocam ben bu fanları aldım az önce geldi kasaya taktım kontrolcüye bağladım ama fanlar çalışmıyor neyi yanlış yapmış olabilirim acaba bir fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Girişleri tam uyuyor değil mi? 6 pin bağlantı haricinde başka bağlantı yeri var mı? Kasadaki diğer fanlar çalışıyor mu? 6 pin takma yönü fark ediyor olabilir 6 pin bağlantılarını sokete ters çevirip takmayı deneyin bir de.

Girişleri tam uyuyor değil mi? 6 pin bağlantı haricinde başka bağlantı yeri var mı? Kasadaki diğer fanlar çalışıyor mu? 6 pin takma yönü fark ediyor olabilir 6 pin bağlantılarını sokete ters çevirip takmayı deneyin bir de.

Tamamdır girişleri uyuyor kolayca taktım şimdi kapatıp ters şekilde takmayı deneyeyim ama öyle uyar mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı