6 pin RGB fan önerisi

SADECE Dark kontrolcüyle çalışır yazmıyor ama hiçbir yerde. 6 pinli yazıyor. Sordunuz mu iade alacaklar mıymış? Saçma sapan soket/pin yapıyorlar doğru düzgün bilgi vermiyorlar.

Sadece Dark kontrolcüyle çalışır yazmıyor ama hiçbir yerde. 6 pinli yazıyor. Sordunuz mu iade alacaklar mıymış? Saçma sapan soket/pin yapıyorlar doğru düzgün bilgi vermiyorlar.

Vallahi hocam bende görmemiştim ama canlı destek bir fotoğraf attı yazıyormuş sonradan mı eklendi yoksa var mıydı bilmiyorum. İade talebi açtım bile 14 gün olmadı her türlü almak zorundalar kargo bana patlayacak büyük ihtimalle tek sıkıntı o.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 39
Vallahi hocam bende görmemiştim ama canlı destek bir fotoğraf attı yazıyormuş sonradan mı eklendi yoksa var mıydı bilmiyorum. İade talebi açtım bile 14 gün olmadı her türlü almak zorundalar kargo bana patlayacak büyük ihtimalle tek sıkıntı o.

Senin kontrolcü de standart kasa fanı bağlantısında değil ki. 6 pin bağlantılı. Ben böyle şeyler yazdığını hatırlamıyorum. " SADECE bu kasalarla uyumludur " da demiyor ki. Kardeş umarım geri alırlar, almazlarsa da bu beyinsiz Teknobiyotik sitesiyle seni muhatap ettiğim için kusuruma bakma.

Senin kontrolcü de standart kasa fanı bağlantısında değil ki. 6 pin bağlantılı. Ben böyle şeyler yazdığını hatırlamıyorum. " sadece bu kasalarla uyumludur " da demiyor ki. Kardeş umarım geri alırlar, almazlarsa da bu beyinsiz Teknobiyotik sitesiyle seni muhatap ettiğim için kusuruma bakma.

Yok hocam estf sizin hatanız değil harbiden hatalı bilgi verilmiş üründe.

Yeni konular

Geri
Yukarı