6 pinlik GPU'ya 4 pin takılırsa ne olur?

byahmet42

Hectopat
VTX 1GB HD 5770 ekran kartı satın alacağım ve 6 pin ek güç bağlantısı istiyor ama benim PSU'dan çıkan kablolar 4 pinli. Acaba yapabileceğim bir şey var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
VTX 1GB HD 5770 ekran kartı satın alacağım ve 6 pin ek güç bağlantısı istiyor ama benim PSU'dan çıkan kablolar 4 pinli. Acaba yapabileceğim bir şey var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eğer 4 pin dediğin iki parça birleşebilen 4 pinse onlar CPU için onu bağlaymazsın PSU'da ayriyetten 6+2'den oluşan güç pinleri olması lazım yoksa PSU değişmen gerekir.

O, CPU için 4-Pin girişidir. Eğer ek olarak 6-Pin girişi yok ise yeni güç kaynağı almanız gerekir. Adaptörleri asla önermem, şahsen ben kullandım güç kaynağım 30 dk kullanımdan sonra bomba gibi patladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı