Steam 6 saat oynanan oyun iade edilir mi?

Steam'in iade kuralları aşağıdaki gibidir:
  • Oyunun satın alınma tarihinin üzerinden 14 gün geçmemeli.
  • Oyunun oynanma süresi iki saati aşmamalı.
Gene de şansınızı deneyin derim, iade alma şansları var. Oyunu aldım ve kısa süre içinde indirime girdi. İndirimli fiyattan satın almak istiyorum derseniz belki kabul olabilir, şansınızı denemekten zarar geleceğini düşünmüyorum ve oyunlar için de indirim beklemenizi tavsiye ederim.

14 gün süresini geçince bazen iadeyi kabul ediyorlar. Ama 2 saat kuralinda geçtiği an iade edemiyon. 2,5 saat oynadığım oyunu almamislardi ama bı dene bişey kaybetmezsin.

Aynı şekilde 32 ₺ ye aldığım SIM City oyunu 8 ₺ olunca iade etmek istedim. Hiç oynamamıştım ama iadeyi kabul etmediler. Galiba satın alma uzerinden 2 hafta geçti diye...

Bir Humble Bundle gibi değilmiş Steam.

Aynı şekilde 32 ₺ ye aldığım SIM City oyunu 8 ₺ olunca iade etmek istedim. Hiç oynamamıştım ama iadeyi kabul etmediler. Galiba satın alma uzerinden 2 hafta geçti diye...

Bir Humble Bundle gibi değilmiş Steam.
23 Ocakta indirim geldi bende 20 Ocakta almıştım oynadım filan 6 saat oldu bayağı bir açıklama yaptım iade etmiyorlar hep aynı şey 2 saati geçti zaten şey istiyordum iade etsinler indirimli fiyattan alıp geri oynuyum ama yok...

Geri
Yukarı