6 senelik ASUS laptopt sürücü güncelledikten sonra ekran açılmıyor

Daha fazla  
Ablamın 6 senelik ASUS (tam modelini bilmiyorum) AMD ekran kartı ve işlemcili laptopunda bazı sürücü günellemeleri yaptım ve PC'yi açtığımızda ekran gidip gelmeye başladı. CTRL+alt+delete kombinasyonu ile ulaştığımız kısımdan Shift'e basılı tutarak sorun gidericiye ulaştım ve sistem geri yükle kısmından önerilene geri yükledim. Ancak hiçbir şey olmadı, bilmeniz gereken bir diğer husus ile driverları manuel güncellerken ilk eski model AMD'yi güncelledim ve sorun çıkmadı. Ancak 2. driver hata verdi zaten ablam buna karşı olduğu için her güncellemeyi yapamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Yanlış veya bozuk driver yüklemişsinizdir hocanm format atcaksınız ya da alabiliyorsanız güvenli moda alın oradan hangi sürücü neden oluyorsa PC'nin açılmamasına onu silin ve USB yoluyla yeni sağlam driver ı kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Tamirciye götürürseniz daha fazla para almak için direk format diyecektir güvenli mod a alıp driver kurmak ile uğraşmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı