6. sınıf test kitabı önerisi

90kercwy

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben 6. sınıfım ve derslere önem vermem lazım ama test kitabı eksik. ben 6. sınıf matematik sahnesi sınav yayınları düşünüyordum bir buraya sorayım dedim. Bu konuda iyi olan cevap verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Ben 6. sınıfım ve derslere önem vermem lazım ama test kitabı eksik. Ben 6. sınıf matematik sahnesi sınav yayınları düşünüyordum bir buraya sorayım dedim. Bu konuda iyi olan cevap verebilir mi?

Çalışmanın sınıfı yoktur şimdiden başlaman güzel yoksa lise de zorlanırsın, test kitabı olarak sınavı tercih etmem onun yerine tonguçun kitaplarına bakabilirsin.

Hız yayınları çözerdim liseye hazırlanırken. Severek çözdüğüm bir kaynaktır. Hala daha aynıysa öneririm.

Hacı sen şakamısın 6.sınıfta ders mi çalışılır
Çok yanlış bir düşünce. Temel denen bir şey var ve temelini ne kadar sağlam tutarsa liseye girerken o kadar başarılı olur. Aynı şey üniversite için de geçerli. Çalışmaktan zarar gelmez. Tabi ayarını kaçırmadıkça.

Hız yayınları çözerdim liseye hazırlanırken. Severek çözdüğüm bir kaynaktır. Hala daha aynıysa öneririm.

Çok yanlış bir düşünce. Temel denen bir şey var ve temelini ne kadar sağlam tutarsa liseye girerken o kadar başarılı olur. Aynı şey üniversite için de geçerli. Çalışmaktan zarar gelmez. Tabi ayarını kaçırmadıkça
Sağolun hocam ama hız yayınlarından verim alamıyorum çok 😔

Çalışmanın sınıfı yoktur şimdiden başlaman güzel yoksa lise de zorlanırsın, test kitabı olarak sınavı tercih etmem onun yerine tonguçun kitaplarına bakabilirsin.
Sağolun hocam

Orta kaynak olarak:
Türkçe: Fenomen Soru Bankası ve Zoom Soru Bankası.
Matematik:Starfen etkinlikli bizim matematik var hem etkinlikli.
Fen: Arı yayınlarıda güzel Bilfen de. Yine Fenomen'e de bakabilirsin.

Zor olarak
Türkçe:Fenomen B, Nartest yayınları.
Matematik: Buda Fenomen B, Mozaik matematik yeni nesil soru bankası.
Fen B: Mozaik ve Fenomen B iyidir.

Orta kaynak olarak:
Türkçe: Fenomen Soru Bankası ve Zoom Soru Bankası.
Matematik:Starfen etkinlikli bizim matematik var hem etkinlikli.
Fen: Arı yayınlarıda güzel Bilfen de. Yine Fenomen'e de bakabilirsin.

Zor olarak
Türkçe:Fenomen B, Nartest yayınları.
Matematik: Buda Fenomen B, Mozaik matematik yeni nesil soru bankası.
Fen B: Mozaik ve Fenomen B iyidir.
Çok Sağolun

Geri
Yukarı