6 tane köfte 1 kişiye yeter mi?

Ekmeksiz 1 kilo bile yersin.
Yanına birde hazır noodle yap çok rahat doyarsın :)
Ekmek veya makarna ile karbonhidrat sağlamanız lazım doymak için mesela makarna + köfte güzel bir ikili ekmek arası sarmıyorsa.
155 43 kiloyum.

Hocam herkes farklı konuşuyor anlamadım ne yapmam gerek.
Doyarsın ama eğer devamlı doyacağın kadar yersen hep bu kadar çok zayıf kalırsın bence fazla yemek ye, (yağlı çok yeme ama.) ve kilonu 50'lere çek derim ayrıca kas gelişimi için günde 40 şınav çekebilirsin hobi olarak ve arttırabilirsin de.

Ekmeksiz 1 kilo bile yersin.

Ekmek veya makarna ile karbonhidrat sağlamanız lazım doymak için mesela makarna + köfte güzel bir ikili ekmek arası sarmıyorsa.

Doyarsın ama eğer devamlı doyacağın kadar yersen hep bu kadar çok zayıf kalırsın bence fazla yemek ye, (yağlı çok yeme ama.) Ve kilonu 50'lere çek derim ayrıca kas gelişimi için günde 40 şınav çekebilirsin hobi olarak ve arttırabilirsin de.

Hocam kilo için ne yaptıysam alamıyorum.

Yaşınız ilerleyince kilo alırsınız onu dert etmeyin bence şimdilik, ilerde ararsınız bu hallerinizi. Oturup 1 kilo et yemenizi de önermem, mideniz var ise.

Yaşınız ilerleyince kilo alırsınız onu dert etmeyin bence şimdilik, ilerde ararsınız bu hallerinizi. Oturup 1 kilo et yemenizi de önermem, mideniz var ise.
Kilosu zaten hep ilerleyecek fakat boyuna göre düşük kalacak gene. 10-12 yaşında olsa anlarım belki ileride bir anda iştahı artınca değişebilir fakat 16 yaş için 155 43 kilo hiç gerçekçi gelmedi. Bence troll konu.

Kilosu zaten hep ilerleyecek fakat boyuna göre düşük kalacak gene. 10-12 yaşında olsa anlarım belki ileride bir anda iştahı artınca değişebilir fakat 16 yaş için 155 43 kilo hiç gerçekçi gelmedi. Bence troll konu.

Hocam bazı boy konularında da yazıyor bakabilirsiniz hem sizi neden kandırayım.

Porsiyon olarak tabaktaysa ekmek arası değilse bana yetmez. Ama ekmek arası ise gayet doyurucu oluyor. Ben ekmek arası 5 tane köfte ile bile doymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı