6 Tane r10.net Davetiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu forumda mesaj sayısı 200ün üstünde olan 3 kişiye davetiye göndereceğim.
Ücretli mail adresiniz olmalı hotmail falan üye olurken geçerli olmuyor.
Göndereceğim kişileri kendim seçerim.

Aşağıdaki formu doldurup konuya cevap olarak yazınız.
İnternet Siteniz:
Bu forumdaki mesaj sayınız:
Yaşınız:
Mail adresiniz.

Düzenleme : 3 Yeni Davetiye daha edindim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim domainli mail adresini nasıl bulabilirim? Ama banada acilen lazımda 1 tane alabilir miyim? Lütfen, 2 senedir üye olmaya çalışıyorum hala olamadım. Bazı forumlarda benim açtığım konu sayesinde alanlar oldu ama hala ben alamadım. Rica etsem bana davetiye kodu yollar mısınız? Size pm ile mail adresi yollayacağım.

R10'a mail atın. Derdinizi güzel bir dille anlatın. Şanslıysanız yönetim size davetiye gönderebilir.

Forumlarda davetiye aramaktan çok daha fazla şansınız var bu yöntemle. ;)

Mail gönderen olmuş yalnızca buradan başvuruları alacağım.

Hocam sitede yeniyim fazla hitim yok ama sitem var, mail adresimde mevcut. Verebilir misiniz?
<[email protected]>; davetiye verirseniz çok memnun olacağım hocam şimdiden teşekkürler.

R10'a mail atın. Derdinizi güzel bir dille anlatın. Şanslıysanız yönetim size davetiye gönderebilir.

Forumlarda davetiye aramaktan çok daha fazla şansınız var bu yöntemle. ;)
Kaç kere yolladım mail ama cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar. Eski bir tane üyelik vardı mail adresini hatırlamıyordu tanıdığım. Onunla ilgili işlem yapmak için bile para istediler.

hocam sitede yeniyim fazla hitim yok ama sitem var mail adresimde mevcut verebilimisiniz ?
<[email protected]>; davetiye verirseniz çok memnun olacağım hocam şimdiden teşekkürler .

kaç kere yolladım mail ama cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar eski bir tane üyelik vardı mail adresini hatırlamıyordu tanıdıgımda onunla ilgili işlem yapmak için bile para istediler

Para isteyen şahıs gideli bayağı oldu hocam. :)

Beyler konu sahibi 13 Nisan 2014 tarihinden beri foruma girmemiş. Elinde davetiye kalmamıştır bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı