6 TL'ye Windows 10 Pro lisansı alınır mı?

Windows 10 lisansı alacağım, Amazon'da bu ürünü gördüm. Alınır mı?
İki gün önce burdan aldım. Sipariş ver önce MAK verirler büyük ihtimal. Keyi girdikten sonra CMD'yi aç slmgr /dli yaz eğer mak görürsen ekran görüntüsü alıp adamlara amazon mesaj kısmından at MAK çıktı hocam yeni lisans istiyorum de retail veriyorlar. Bende öyle oldu. 😀

Hocam tam olarak Mak key nedir biraz baktım ancak tam anlayamadım.
MAK çok bilgisayar olan yerler için aynı anda birden fazla süreli olarak cihazları etkinleştirmek için RETAİL ise aynı anda 1 tane bilgisayarda fakat süresiz olarak kullanılabilen keydir. Başka bir cihaza taşıyabilirsiniz fakat OEM key'de tek cihaz için fakat anakartınıza gömülür ve her format attığınızda aktifleşir windows. Oem almayın yarın bir gün taşıyacak olursanız o yüzden RETAİL tercih edin.
Bilinen yerel sitelerden güvenilir satıcılardan alabilirsiniz. Burdaki büyük ihtimal korsan.
Hocam el altındaki lisansların hepsi korsan zaten. Ben aldım 2. seferde retail verdiler. Sorunsuz kullanıyorum. 60 - 70 Liraya alınca sanki korsan olmuyor mu.
Ben 1-2 gün önce buradan aldım.

Bana MAK key gönderdiler satıcıya ulaşıp değiştirmesinin istedim retial key gönderdiler onu kullanıyorum bir sıkıntı yok.
Yahu ben aldığımda 6 liraydı bu dükkanda 2 gün önce ne ara artmış fiyat. Evet önce MAK geldi 2. key Retaildi. 😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı