60.000₺ sistem toplama

Hocam İntel istemişsiniz bırakıyorum.

Yukarısı 64362 TL yapıyor. PSU olmadan 59664 TL yapıyor.

Arkadaşın ve benim attığım PSU'lar ATX 3.0 olduğu için 4000 serisi kartlar için daha uygun ama 4000 serisi kartlarda ATX 2.0 PSU'ları(elinizdeki PSU) bağlayabilmek için dönüştürücü çıkıyor. Ben HighPower markasını çok duymadığım için bir şey diyemem.

Sıvı soğutma olarak Corsair H150 de alabilirsiniz fiyatı daha uygun.

Arkadaşın dediği gibi AMD'nin bütün işlemcilerinden daha iyi bu işlemci.

Hocam Intel istemişsiniz bırakıyorum.

Yukarısı 64362 TL yapıyor. PSU olmadan 59664 TL yapıyor.

Arkadaşın ve benim attığım PSU'lar ATX 3.0 olduğu için 4000 serisi kartlar için daha uygun ama 4000 serisi kartlarda ATX 2.0 PSU'ları(elinizdeki PSU) bağlayabilmek için dönüştürücü çıkıyor. Ben High Power markasını çok duymadığım için bir şey diyemem.

Sıvı soğutma olarak Corsair H150 de alabilirsiniz fiyatı daha uygun.

Arkadaşın dediği gibi AMD'nin bütün işlemcilerinden daha iyi bu işlemci.

Çok teşekkür ederim hocam, elimdeki PSU ile deneyim hocam sistemi sıkıntı çıkarmaz ise kullanırım yoksa da sizin önerdiğinizi alırım
Ekran kartını da elimdeki 3090 kullanırım şimdilik beğenmezsem de değiştiririm

Çok teşekkür ederim hocam, elimdeki PSU ile deneyim hocam sistemi sıkıntı çıkarmaz ise kullanırım yoksa da sizin önerdiğinizi alırım
Kusura bakmayın kasa koymayı unutmuşum ama zaten siz istediğiniz kasayı alabilirsiniz.

Kusura bakmayın kasa koymayı unutmuşum ama zaten siz istediğiniz kasayı alabilirsiniz.

Dark Maxima diğerlerine göre ön panel de daha fazla port Sunuyor ve fan sayısı da fazla olduğu için onu tercih ederim

O fiyatlara cıkıyorsanız bence Lian Li bir kasa almak cok daha mantıklı olacaktır. Gerek malzeme kalitesi gerek sundugu muhendıslık farkını hissedersiniz.

Lian veya Dark Maxima arasında kaldım. Dark Maxima'nın sunduğu portlar ve fanlardan dolayı onu seçtim Lian daha mı iyi olur
Dark'da Type-C portu da var işimi bayağı kolaylaştıracak

Son düzenleme:

Geri
Yukarı