60.000 TL monitor + Laptop önerisi

El Quvava

Hectopat
Yer
Ankara
Selam, 60.000 TL bütçem var ve 23 inch gibi bir monitor alip islemcisi guclu bir laptop ariyorum. Laptop icin ekran karti cok onemli degil oyun oynamayacagim, is icin kullanacagim. Depolama kapasitesi 1 TB ve 32 GB RAM lazim. Islemcisi de guclu olmasi lazim. Kasa topla vs. demeyin zaten tasimam gerekmese kasa toplarim. Onerileriniz icin simdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC 24.5" 25g3zm/bk 240hz 0.5ms Hdmı Dp Adaptivesync Fhd Va Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Samsung Ls24ag300nrxuf Odyssey G3 24â 1 Ms 144 Hz Full Hd Ãerçevesiz Gaming Monitör Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol (kendim kullanıyorum memnunum.)

AOC 24.5" 25g3zm/bk 240hz 0.5ms Hdmı Dp Adaptivesync Fhd Va Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Samsung Ls24ag300nrxuf Odyssey G3 24â 1 Ms 144 Hz Full Hd Ãerçevesiz Gaming Monitör Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol (kendim kullanıyorum memnunum.)
Hocam bu HP Victus'un i9 13. nesili var mi? Tasarim olarak bunu begendim

Hocam bunun bilesenleri cok iyimis ama tasarimi cok kaba. Daha sade tasarimi olan var mi?

Monitör olarak bir kriteriniz var mı 23inch olması dışında?
Hocam 60 Hz olmasin yeter. Bir de curved olmasin.

Hocam bunun bilesenleri cok iyimis ama tasarimi cok kaba. Daha sade tasarimi olan var mi?

Victus serisinde i7 var hocam maksimum. İş tipi sade birşey istiyorsan ya victus yada o önerdiğim asus baya iyi. İ9 var, 32 GB Ram var, 120 HZ ekranı var, RTX 4060 var ki yeterli olur bence.

144 HZ, Curved değil ve aşağı yukarı sağa sola oynatılıyor. 24 inç birde.

Victus serisinde i7 var hocam maksimum. İş tipi sade birşey istiyorsan ya victus yada o önerdiğim asus baya iyi. İ9 var, 32 GB Ram var, 120 HZ ekranı var, RTX 4060 var ki yeterli olur bence.

ASUS + Bu monitörle 55'e kapatırsın.

ASUS + Bu monitörle 55'e kapatırsın.
Asus guzel ama isinma problemi var mi?

Asus guzel ama isinma problemi var mi?
Hocam bende Asus kullanıyorum şuan, eskiden Lenovo kullanıyordum. Düzenli olarak termal macununu değiştiriyorum belli periyotlarla. Sorun yaşamıyorum. Tabi yüksek donanımlı her laptopta ısı seviyesi normalin üstüne çıkabilir bu bağlamda laptop için ek soğutu almanı öneririm. Oda yani iş programlarında değilde oyun oynarken olabilir.

Geri
Yukarı