60.000 TL notebook önerisi

Bütçe
60-63K
Çok isterdim fakat 63K maksimum değer benim için. Bu sebeple 4080 beni biraz aşıyor. Siz olsaydınız Nitro 16 ve Predator Helios 16 arasında hangi seçimi yapardınız oyun için? rog strix 16 nasıldır sizce 4070 olan hali
Hocam birbirlerine bayağı yakınlar açıkçası.
Bobin sesini duymak için sessiz ortam ve dikkat gerekli. Zaten fan sesi, kulaklık sesi oyun sesi derken bastırılacak. Bence ROG alınılabilitesi yüksek.

Ben olsam 4060 lisini alir, en az 1 sene kullanır, yenilerinin çıkmasını beklerdim.

Hocam birbirlerine bayağı yakınlar açıkçası.

Bobin sesini duymak için sessiz ortam ve dikkat gerekli. Zaten fan sesi, kulaklık sesi oyun sesi derken bastırılacak. Bence ROG alınılabilitesi yüksek.
Doğru söylüyorsunuz ben ekran kalitesine önem veriyorum muhtemelen MSİyide kafadan eledim gibi. Hp omene çoğu kişi sorunlu diyor ama bilemedim kasası metal olanı tercih edicem sanırsam. Rog strix gibi gözüküyor. Teşekkürler

Ben her türlü ASUS'un donanım ve o kasasına güvenir yine ROG alırdım.
Fiyatlar bu ara bir düşme eğiliminde. 10 gün önce 52'ye tavsiye ettiğimiz ASUS olmus 48, 41'e tavsiye ettiğiniz Nitro olmus 37.

Enflasyonun düşmesine bağlamak istiyor içim fakat 2024 kasaları çıkacağı için muhtemelen düşüyordur. Öneri için teşekkürler. ROG STRIX almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı