60.000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
60000

Hydra1881

Hectopat
Daha fazla  
Bütçemin yettiği kadar monitörle birlikte bir sistem topladım bu işlerden tam anlamadığım için size sormak istedim bu sistem için bir önerisi olan var mı parça değişikliği gibi.

Screenshot_20240226_114919_Chrome.jpg

Bütçemin yettiği kadar monitörle birlikte bir sistem topladım bu işlerden tam anlamadığım için size sormak istedim bu sistem için bir önerisi olan var mı parça değişikliği gibi.

Eki Görüntüle 2126486

Hocam bence bu da alınabilir ama daha iyi anlayan arkadaşlar var bu sistemi özelleştirirlerse sevinirim.

Bu şekil daha iyidir.

1708949538580.png

Monitörsüz şu sistemi topladım. Çoğu ürünü vade farksız 6 taksit yaptım. İndirimlerle birlikte 60k civarı tuttu.
Hazır sistemlerde taksitli alım yapacak isen vade farkı oluyor bilgin olsun.

Eki Görüntüle 2126581
Monitörsüz şu sistemi topladım. Çoğu ürünü vade farksız 6 taksit yaptım. İndirimlerle birlikte 60k civarı tuttu.
Hazır sistemlerde taksitli alım yapacak isen vade farkı oluyor bilgin olsun.
Hocam benzer bir sistemi toplamayı düşünüyorum. kasa ve işlemci soğutucuda biraz daha masraf yapmak istiyorum ama iyice fiyat artıyor. Ekran kartı için 4070 Ti Super'in daha pahalı üretici modellerine yanaşıyorum hep. Bunun haricinde 2k 144h
fps için şimdilik yeterli olacaktır, fakat birkaç yıla işlemciyi değiştirerek tutunulabilir sanki?

Geri
Yukarı