60.000TL oyun, yayn ve kurgu için sistem önerisi

Bütçe
60000
İadesiyle uğraşmaya değecek kadar performans farkı olmaz. İleride ekstra bellek ekleyeceğiniz zaman aynı belleklerden alın yoksa sistem düzgün çalışmaz.

Hocam AM5 anakartlarda sanki Quad Channel'da MHz sınırı vardı ama emin değilim
Bu modelin specifications kısmında diyordu max 4000 Hz diye. Bu doğru mudur? Asus'un sitesinde bunla ilgili bir şey bulamadım.
2 DPC 2R'nin ne olduğu bu konuda cevaplanmış.

Son düzenleme:

Banım vardı yazamadım sıvı soğutucu ve HDD olarak bu daha iyi olur bir de bütçe yeterse bu anakarta bakın fiyatı iyi düşmüş:

Bahsettiğiniz soğutucu ve HDD'yi önerme sebebiniz nedir? Bu parçalar elime ulaştığı için önce iade süreci başlatmam gerekiyor. Önemli bir detay mı var bendekilerle kıyaslandığında?

Bahsettiğiniz soğutucu ve HDD'yi önerme sebebiniz nedir? Bu parçalar elime ulaştığı için önce iade süreci başlatmam gerekiyor. Önemli bir detay mı var bendekilerle kıyaslandığında?

Barracuda genelde sorun çıkarabiliyor o yüzden WD Blue önermiştim bir de Arctic daha iyi diye onu önermiştim de aldıysanız sıvı soğutmayı değiştirmeye pek gerek yok.

Barracuda genelde sorun çıkarabiliyor o yüzden WD Blue önermiştim bir de Arctic daha iyi diye onu önermiştim de aldıysanız sıvı soğutmayı değiştirmeye pek gerek yok.
Anladım peki 360'lık soğutmalarda gürültü seviyesi markadan markaya çok değişiyor mu yoksa hemen hemen aynı mı?

hocam elimde R7 7700x var bu sıvı soğutucu iyi mi?
yoksa 360mm olan versiyonu mu almalıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…