60.000TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
Max 60.000TL
Bu arada bende var ROG çok memnunum. Nitro da kullandım. Nitro'nun tasarımı daha güzel. Şarj girişinin arkada olması vs. ama içine 4090 koysan ROG'la değişmem.

ROG çok güzel ama şarjı sol tarafta olması benim için büyük problem. Sağda olsa yine tamamdım. Bu Nitro'nun 4060 olanı ve Dell G16 13650HX 4060'lı modeli arasında kaldım. Fiyatları çok yakın. Dell G16 kullanan var mı acaba? Bir de Dell de sıvı metal mi var acaba.

ROG çok güzel ama şarjı sol tarafta olması benim için büyük problem. Sağda olsa yine tamamdım. Bu Nitro'nun 4060 olanı ve Dell G16 13650HX 4060'lı modeli arasında kaldım. Fiyatları çok yakın. Dell G16 kullanan var mı acaba? Bir de Dell de sıvı metal mi var acaba.

Dell sanırım sıvı metal değil ayrıca ufak yazılımsal problemleri var.

Bir sualim daha olacak arkadaşlar. Ürün Amazon US'te gözüküyor. Normalde 1300 dolar civari bir fiyati var. Ithalat ücreti depozitosu muhabbetiyle 1500ü buluyor fiyat. Bunun iadesi var midir? Yoksa Amazon'un aldigi fix bir ücret ve hiçbir şey yapamiyor muyum?

Evet rastladim coil whine sorununa. Birkac insan ilk üretilen partilerde öyle bir sorun oldugunu sonradan düzeltildigini soylemis. Sanirim inanacağım :D.

2024'ten bir haber bulabilirsem paylaşacağım.

Sanirim bunda karar kildim. 2023 modeli tedarik eden cok az yer bulabildim yurt dışında. En uygunu ve güveniliri bu olsa gerek.

RAM ve SSD yükseltmelerini de sonrasinda yapmayi düsünüyorum.
Linki daha önce paylasmistim. Buradaki ekran karti 6GB bellekli. 4060in bu versiyonuna hic rastlamamistim. Dikkatli olun alirken.

NVIDIAnin 4060 6GB modeli yokmus ki :D.

Beynim yandi.

Son düzenleme:
Cok yararli olur.
Cihaz daha yeni elime geçti, Acer Nitro 16. Ağır bir cihaz ve adaptörü de büyük, 330W'a sahip. Dış görünüşü gerçekten hoş bir tasarım yakalamışlar. Şu an oyun testi yapamadım, ancak bu durum dışında güzel bir cihaz olduğunu düşünüyorum.

Cihaz daha yeni elime geçti, Acer Nitro 16. Ağır bir cihaz ve adaptörü de büyük, 330W'a sahip. Dış görünüşü gerçekten hoş bir tasarım yakalamışlar. Şu an oyun testi yapamadım, ancak bu durum dışında güzel bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
Hayirli olsun güle güle kullanin.

Yeni konular

Geri
Yukarı