60.000TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
50-60K
Öncelikle topladığınız sistem bu bütçedeki en kötü sistem olabilir.
2. olarak da toplayacağınız sistem işlemci ağırlıklı mı yoksa ekran kartı mı daha iyi olsun?

FPS ağırlıklı oyun oynayacagım o yüzden ekran kartı ağırlıklı sanırım.

Attığım sistem uygun. Sizin Max bütçeniz nedir? 65k uyuyorsa son atılanı alın.

2 ay sonra alacağım fiyatlarda artıyor o yüzden 65k fazla olur şu anda tam alabiliyorum monitörle birlikte ama 2 ay sonra alamayacağım şu an da alma imkanım yok o yüzden fiyatı biraz daha düşük tutulsa iyi olur.

2 ay sonra alacağım fiyatlarda artıyor o yüzden 65k fazla olur şu anda tam alabiliyorum monitörle birlikte ama 2 ay sonra alamayacağım şu an da alma imkanım yok o yüzden fiyatı biraz daha düşük tutulsa iyi olur.
Hocam 2 ay sonra alacaksanız 2 ay sonra konu açın. Biz şimdi 55k sistem öneririz 65k olur o zaman ne diyeceğiz size? Tekrar konu açacaksınız yine aynı şeye gelecek.

Hocam 2 ay sonra alacaksanız 2 ay sonra konu açın. Biz şimdi 55k sistem öneririz 65k olur o zaman ne diyeceğiz size? Tekrar konu açacaksınız yine aynı şeye gelecek.

Haklısınız hocam ben bilgisayar toplamayla ilgili bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum o yüzden açmıştım. 2 ay sonra açarım konuyu tekrardan teşekkürler yardım için.

Zorlarsanız
Zorlayamazsanız

Yeni konular

Geri
Yukarı