60-65 bin TL Araba Tavsiyesi

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Bu fiyat aralığında dizel manual, km olarak düşük önerilerinizi bekliyorum. 1-2 ay içinde araç alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bırakın 1-2 ayı fiyatlar haftadan haftaya değişiyor. Alacağınız güne yakın araştıramanız daha doğru olur.

Direkt link olarak paylaşmayacağım ancak 2010-2012 1.6 TDCi 115 HP Ford Focus modellerine bakabilirsin. Hem çekiş olarak hem yol tutuş olarak hem de güvenlik olarak seni tatmin edecektir. Kendim 2008 Ghia 110 HP modelini kullanıyorum ve genel olarak memnunum.

2011 Accent Blue 1.6CRDi 128HP Modelini yeni sattık sayılır. O fiyat bandında bulunabilirse, içinin belki rakiplerine göre daha dar olması dışında, harika bir arabaydı. Hem az yakar, hem de çok atik. Bastığın zaman bastığını hissettirir. 20-30 binden 110 bine kadar kullandık, bir kez bile periyodik bakım dışında servis yüzü görmedi.

2011 Accent Blue 1.6CRDi 128HP Modelini yeni sattık sayılır. O fiyat bandında bulunabilirse, içinin belki rakiplerine göre daha dar olması dışında, harika bir arabaydı. Hem az yakar, hem de çok atik. Bastığın zaman bastığını hissettirir. 20-30 binden 110 bine kadar kullandık, bir kez bile periyodik bakım dışında servis yüzü görmedi.
Düşündüğüm modeller arasında bir kere kullanmıştım 2016 modelini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı