60-70 TL Kulaklık Önerisi

Shayn

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Genel olarak oyunlarda kullanacağım bir kulaklığa ihtiyacım var. Tabii müzik, film gibi işler için de kullanacağım ama hepsi bir arada olsun istiyorum. Yani hepsi için uygun bir kulaklık. Çok fazla bütçem yok 60-70 TL (Hatta 70 bile fazla gelebilir.) limitli bir kulaklık bakıyorum. İlk önce Snopy Rampage'e baktım hoşuma gitti fiyatı da gayet uygundu ama daha sonra bazı yorumlar ve Recep abinin "Snopy kulaklığa para vermekteki mantıksızlık" adlı yazısını okudum. Markadan iyice soğudum. Şimdi iyi bir kulaklık arayışındayım, öyle mükkemel ses, bass performans vermesini istemiyorum. Zaten bu bütçeyle de mümkün değil ama pişman olmayacağım bir ürün istiyorum. Ve lütfen yabancı sitelerden (Aliexpress, Amazon gibi) öneri yapmayın. Eğer önerileriniz varsa lütfen yazmaktan çekinmeyin. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir marka tavsiye etmiyorum ama şunu söyleyebilirim, uzun süre kafanda takılı olarak kullanacaksan bunu göz önünde bulundurarak bir kulaklık seçmelisin. Sonra kulakların uyuşup rahatsız edici derecede acıyıp ısınmasın. (y)

O fiyata alınan hiçbir kulaklık tatmin etmeyecektir tabii bütün gün kafanda takılı kalacaksa çünki günde 1-2 saat oynuıyorsan aman aman birşeyde beklemiyorsundur.Tavsiyem Truıst,Snopy,Everestten uzak durman.

Şimdi baktımda o bütçede oyuncu adında geçen hepsi uzak durun denen markalardan kafanıza yatanı alın derim.

H150 STEREO HEADSET- (MAVİ) Oyuncular için olmasada bu kulaklık çok rahat ve hafif mikrofonuda güzel kendim kullandım.

O fiyata alınan hiçbir kulaklık tatmin etmeyecektir tabii bütün gün kafanda takılı kalacaksa çünki günde 1-2 saat oynuıyorsan aman aman birşeyde beklemiyorsundur.Tavsiyem Truıst,Snopy,Everestten uzak durman.

Şimdi baktımda o bütçede oyuncu adında geçen hepsi uzak durun denen markalardan kafanıza yatanı alın derim.

H150 STEREO HEADSET- (MAVİ) Oyuncular için olmasada bu kulaklık çok rahat ve hafif mikrofonuda güzel kendim kullandım.

İlla oyuncu kulaklığı adı altında olmasına gerek yok yani normal bir kulaklık da olabilir sonuçta oyunlarda da iş göreceğini düşünüyorum. Gün içerisinde en az 5-6 saat kullanacağım o yüzden kulağımı sıkmaması gereken bir kulaklık lazım. O kulaklığa baktım da pek iç açıcı görünmedi başka önerileriniz lütfen esirgemeyin. İlginiz için teşekkür ederim.

Herhangi bir marka tavsiye etmiyorum ama şunu söyleyebilirim, uzun süre kafanda takılı olarak kullanacaksan bunu göz önünde bulundurarak bir kulaklık seçmelisin. Sonra kulakların uyuşup rahatsız edici derecede acıyıp ısınmasın. (y)
Aynen öyle olması gerekiyor gün içinde uzun süre kullanacağım için sıkmayan bir kulaklığa ihtiyacım var.

Uzun vadeli kullanımda kulak içi kulaklık tavsiye etmiyorum. Ayrıca yazdığın marka ve modelde kulaklıkla kullanmadığım için de herhangi bir öneride bulunmak yanlış olur, seni yanlış yönlendirmek istemiyorum. Fakat illede bir tavsiye istiyorsan kullanıcı yorumlarına bakarak "Philips SHL3060BL" modelini önerebilirim. Yinede alacağın yere ve site yorumlarına dikkat etmeni tavsiye ederim.

Uzun vadeli kullanımda kulak içi kulaklık tavsiye etmiyorum. Ayrıca yazdığın marka ve modelde kulaklıkla kullanmadığım için de herhangi bir öneride bulunmak yanlış olur, seni yanlış yönlendirmek istemiyorum. Fakat illede bir tavsiye istiyorsan kullanıcı yorumlarına bakarak "Philips SHL3060BL" modelini önerebilirim. Yinede alacağın yere ve site yorumlarına dikkat etmeni tavsiye ederim.
Cevapların için teşekkür ederim umarım düzgün bir kulaklık bulabilirim.

Ben de mikrofonlu ve uzun süre kullanımında kulağı rahatsız etmeyen bir kulaklık arıyorum. Maksimum 100 TL olacak ama az olmak şartıyla bütçeyi geçebilir. Kulaklığı sadece oyun için değil her amaçlı kullanmak istiyorum. Bu yüzden ses kalitesinin muhteşem olmasını beklemiyorum ucuz fiyatta diye. Yinede tatmin edici olursa iyi olur yani işimi görsün yeter. Bu özelliklerde bildiğiniz kulaklıklar yok mu? @Shayn adam akıllı bir kulaklık bulursan beni de bilgilendirirsen çok sevinirim dostum :).

Ben de mikrofonlu ve uzun süre kullanımında kulağı rahatsız etmeyen bir kulaklık arıyorum. Maksimum 100 TL olacak ama az olmak şartıyla bütçeyi geçebilir. Kulaklığı sadece oyun için değil her amaçlı kullanmak istiyorum. Bu yüzden ses kalitesinin muhteşem olmasını beklemiyorum ucuz fiyatta diye. Yinede tatmin edici olursa iyi olur yani işimi görsün yeter. Bu özelliklerde bildiğiniz kulaklıklar yok mu? @Shayn adam akıllı bir kulaklık bulursan beni de bilgilendirirsen çok sevinirim dostum :).
Ben de bakıyorum ama düzgün bişey bulamadım yukarıda yazdığım kulaklıklara bakabilirsin gerçi senin bütçe biraz daha fazla ama onlar şimdiye kadar bulabildiklerimden en iyileri. Ama biraz incelemelerine biraz baktım da uzun süre kullanıldığında kafayı ve kulağı sıkabiliyormuş neyse bakmaya devam eğer güzel bi kulaklık bulursam seni de bilgilendiririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı