60-90 TL mouse pad önerisi

Bütçe
60-90

Schmerzenn

Decapat
Yer
Molsheim, Alsace, France
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V15.10
Logitech G203
Anker Soundcore Life Q10
Meslek
Öğrenci
Selam. Valorant oynuyorum ve düşük DPI kullanıyorum. Bunun için büyük ve Speed mouse pad almak istiyorum. Cevaplarınızı bekliyor olacağım.

Sadece mouse için alacağım bu yüzden belirli bir ölçüsü olması lazım. Eğer 90x40 alırsam bunu laptop içinde ayırmam gerekecek ve bu yüzden belirli bir ölçüsü olmayacak.
Yani eğer 45x45 alırsam fareyi ona göre ayarlarım.
Amacım mouse pad başlangıcından mouse pad sonuna doğru oyunlarda 180 derece dönmesini sağlamak.

Sadece mouse için alacağım bu yüzden belirli bir ölçüsü olması lazım. Eğer 90x40 alırsam bunu laptop içinde ayırmam gerekecek ve bu yüzden belirli bir ölçüsü olmayacak.
Yani eğer 45x45 alırsam fareyi ona göre ayarlarım.
Amacım mouse pad başlangıcından mouse pad sonuna doğru oyunlarda 180 derece dönmesini sağlamak.

@AirJET Neden JD ürün önerdiniz? Genellikle JD ürünler kötü olarak bilinir, forumda beğenilmeyen, önerilmeyen markalardan birisi. XRades Siyah 30X25 - 40X40 - 70x30 - 90x40 Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri

Bunu almanı öneririm, 45x45 ölçüsü sadece siyah modelinde var, diğer desenli modellere de bakabilirsin bütçeni aşmıyor. Desenini beğendiğininin 90x40 ölçüsünü alabilirsin.

JD mouse Pad'in kullanıcı yorumları tamamen güvenmek için bana az geldi. Forumda kullanan birisi de yok sanırım, ayrı konu açabilirsin "kullanan var mı", başlığı altında. Forumda tavsiye ettiğim mouse Pad'i kullanan ve beğenen arkadaşlar var, bu bütçe için açılmış önceki konulara bakabilirsin, bu arada kendim de kullanıyorum.

Bu linkte bütün modeller var.

@AirJET neden JD ürün önerdiniz? Genellikle JD ürünler kötü olarak bilinir, forumda beğenilmeyen, önerilmeyen markalardan birisi. XRades Siyah 30X25 - 40X40 - 70x30 - 90x40 Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri

Bunu almanı öneririm, 45x45 ölçüsü sadece siyah modelinde var, diğer desenli modellere de bakabilirsin bütçeni aşmıyor. Desenini beğendiğininin 90x40 ölçüsünü alabilirsin.

JD mouse Pad'in kullanıcı yorumları tamamen güvenmek için bana az geldi. Forumda kullanan birisi de yok sanırım, ayrı konu açabilirsin "kullanan var mı", başlığı altında. Forumda tavsiye ettiğim mouse Pad'i kullanan ve beğenen arkadaşlar var, bu bütçe için açılmış önceki konulara bakabilirsin, bu arada kendim de kullanıyorum.

Yapısı SS QCK'lara benzer olduğu için önerdim.

@AirJET neden JD ürün önerdiniz? Genellikle JD ürünler kötü olarak bilinir, forumda beğenilmeyen, önerilmeyen markalardan birisi. XRades Siyah 30X25 - 40X40 - 70x30 - 90x40 Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri

Bu linkte bütün modell.

Ön yargılı olmayalım sonuç olarak bu bir teknolojik bir alet değil. Zaten teknolojik alet olsa almam. Bir de bu forumda JD GP ve Rampage gibi markalara ön yargı var. Bir de sizin attığınız mouse pad Speed türünden mi? Control tarzında ise almam çünkü yüksek DPI kullanmıyorum. 550 DPI'ım var.

Geri
Yukarı