%60 beyaz klavye önerisi

peaXe3555

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar 1K bütçem var beyaz %60 ve red brown gibi sessiz Switch klavye arıyorum FPS oyunları oynuyorum. Bir klavye buldum fakat kötü yorum gördüm birkaç tane sizce alınır mı? Önerilerinize açığım.

https://www.amazon.com.tr/Redragon-Draconic-60-Kahverengi-Aydınlatma-Bilgisayar/dp/B086DQP567/ref=asc_df_B086DQP567/?tag=trshpngglesp-21&linkCode=df0&hvadid=510545684285&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=13652031247949672649&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=21070&hvtargid=pla-907551638050&psc=1

Gamakay MK61. Bende kullanıyorum, gönül rahatlığıyla öneriyorum. Aşırı beyaz klavye istiyorsanız bu klavye iyi. Vergilerle beraber 1.300-1.400 çıkıyor sanırım sonuna kadar değer hatta iyi fiyatta. Benim videomdur bakabilirsiniz. Sessiz ve geri dokunuş hissiyatı Brown switch seçebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam aradığın türde böyle bir klavye var:

Rampage'i sevmem ama bu klavye ayrı güzel arkadaşımda görmüştüm.

Rampage plower K60.
Beyazı red Switch olmalı.

Hocam vallahi ağlicam ya. Tamam Rampage diye direk ön yargıyla yaklaşmıyorum, ama klavye başka bir marka modelin CTRL+C CTRL+v diyeyim siz anlayın. Ayrıca hangi Switch'leri kullanıyor?

Rampage ürünler güzel değil. Huano kullanıyor tamam fakat Keycaps'ler felaket ve el yontuyor. Fabrikadaki Huano'lardan daha değişik gibi.

Hocam vallahi ağlicam ya. Tamam Rampage diye direk ön yargıyla yaklaşmıyorum, ama klavye başka bir marka modelin CTRL+C CTRL+v diyeyim siz anlayın. Ayrıca hangi Switch'leri kullanıyor?
Huano.

GamaKay mk61. bende kullanıyorum, gönül rahatlığıyla öneriyorum. Aşırı beyaz klavye istiyorsanız bu klavye iyi. Vergilerle beraber 1.300-1.400 çıkıyor sanırım sonuna kadar değer hatta iyi fiyatta. Benim videomdur bakabilirsiniz. Sessiz ve geri dokunuş hissiyatı brown Switch seçebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon'dan alabilirim Prime var daha ucuza geliyor.

Rampage güzel gibi duruyor sizce alınır mı?

Geri
Yukarı