60 bin lira civarı Suzuki vitara tarzı araç tavsiyesi

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Normalde bizde 2012 model Tiguan vardı ama annemle babam boşandılar ve arabayı anneme verdik. Doğu Karadeniz'de bir yerde yaşadığımız için yüksek ve dört çeker bir araca ihtiyacımız var. Aklımda Suzuki Vitara var ama belki bu bütçeye daha iyi bir şey bulabilirsiniz diye sorayım dedim öneriniz var mı? İkinci el olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat Vitara veya Pajero ile arazide sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum.

Düzeltme: Dikkat etmemişim bütçe 60bin yazmış. 90-95 model arası Pajero yine bulunabilir. Ama ne kadar araziye girmiş hor kullanılmıştır bilemeyiz tabi, bu tarz arazi araçlarında diferansiyel 4 tekerden çekiş sistemi vs oldukça masraflı maalesef. Bu durumda aracın yaşı geçtikçe risklerde artıyor.

Son düzenleme:
Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat Vitara veya Pajero ile arazide sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum. Düşük bütçe ve yüksek model istiyorsanız ise Duster olabilir.

Bütçe başlıkta yazıyor 60 bin lira civarı.

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat Vitara veya Pajero ile arazide sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum. Düşük bütçe ve yüksek model istiyorsanız ise Duster olabilir.

1618822875182.png

Başlıkta yazıyor hocam.

Hocam adam 60 bin yazmış. Siz 130 ve 180 binlik araç atmışsınız

Hocam biliyorum sizin bütçenizi aşıyor ama bu araç sizi üzmez, motoru BMW'nin M47 motoru ve 600.000 kilometreye kadar motor yapılmadan yürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı