60 bin lira civarı Suzuki vitara tarzı araç tavsiyesi

Hocam biliyorum sizin bütçenizi aşıyor ama bu araç sizi üzmez, motoru BMW'nin M47 motoru ve 600.000 kilometreye kadar motor yapılmadan yürüyor.

hocam ben beğendim ama babama gösterdiğimde masraflı bir araç olduğunu söyledi ama yine de düşüneceğiz. Teşekkürler.
Hocam adam 60 bin yazmış. Siz 130 ve 180 binlik araç atmışsınız.

Pajero olabilir aslında. ardeşende bir tanıdığımız var ve yıllardır Artvin off road yarışlarına katılır şampiyonluğu da var ve onda pajero varmış bir ara gidip bakacağız uygun fiyata da verebilirmiş.

Son düzenleme:
Hocam ben beğendim ama babama gösterdiğimde masraflı bir araç olduğunu söyledi ama yine de düşüneceğiz. Teşekkürler.

Hocam doğru bakılmayan araç her zaman masraflıdır.
Bizde bu aracın makyajlanmış versiyonu var, 2004 model Td4.
Alırken şaftın olduğunu teyit ederek ve Viskoz Kaplin'in (şaft için gerekli bir sıvı) değiştiğinden emin olun.(3 kere değişmiş olması lazım)
Özellikle arazi performansı kesinlikle güzel, motoruna değinmiyorum bile. Ufak bir yazılımla 150 beygir, 330 tork oluyor araç. Yokuşta boğulma falan söz konusu değil.
Çok yakar diye düşünebilirsiniz, normal. Sizin oranın şartında az yakan araç yoktur zaten.
Ayrıca kışın motor hemen ısınsın ve rahat çalışsın diye webasto var araçta. Mazot yakarak motor suyunu ısıtıyor ve araç hemen ısınıyor.(sadece Td4 modellerde)
Araç hakkında sormak istediğiniz bir soru varsa buradayım, iyi sosyaller.

Hocam doğru bakılmayan araç her zaman masraflıdır.
Bizde bu aracın makyajlanmış versiyonu var, 2004 model td4.
Alırken şaftın olduğunu teyit ederek ve viskoz Kaplin'in (şaft için gerekli bir sıvı) değiştiğinden emin olun.(3 kere değişmiş olması lazım)
Özellikle arazi performansı kesinlikle güzel, motoruna değinmiyorum bile. Ufak bir yazılımla 150 beygir, 330 tork oluyor araç. Yokuşta boğulma falan söz konusu değil.
Çok yakar diye düşünebilirsiniz, normal. Sizin oranın şartında az yakan araç yoktur zaten.
Ayrıca kışın motor hemen ısınsın ve rahat çalışsın diye webasto var araçta. Mazot yakarak motor suyunu ısıtıyor ve araç hemen ısınıyor.(sadece TD4 modellerde)
Araç hakkında sormak istediğiniz bir soru varsa buradayım, iyi sosyaller.

Pedere dedim ama riske girmek istemediğini söyledi, öneri için teşekkür ederim yine de.
Bütçeniz ne kadar bilmiyorum fakat vitara veya pajero ile arazide sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum.

Düzeltme: Dikkat etmemişim bütçe 60bin yazmış. 90-95 model arası pajero yine bulunabilir. Ama ne kadar araziye girmiş hor kullanılmıştır bilemeyiz tabii, bu tarz arazi araçlarında diferansiyel 4 tekerden çekiş sistemi vs oldukça masraflı maalesef. Bu durumda aracın yaşı geçtikçe risklerde artıyor.

Ardeşende ki bir tanıdığımızda varmış pajero, uygun fiyata da verebilirmiş. Başka bu tarz araç var mı bildiğiniz?

Geri
Yukarı