60 bin TL iyi kameraya sahip telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan lalik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 319

lalik

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, kamerası iyi olan bir telefon almak istiyorum. Bütçem maksimum 60k. Kamera dışında batarya performansı ve ekranı da iyi olsun. Sizce bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon nedir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, kamerası iyi olan bir telefon almak istiyorum. Bütçem maksimum 60k. Kamera dışında batarya performansı ve ekranı da iyi olsun. Sizce bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon nedir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçeni zorlamayacağım diyorsan 512 GB SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB AKILLI TELEFON YEŞİL fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Zorlarım diyorsan, ki bence zorla 256 GB : Samsung Galaxy S24 Ultra fiyatı, detaylı teknik özellikleri, modelleri ve renk seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Galaxy S24 ULTRA uygun kredi seçenekleri hemen satın al.

Samsung Galaxy S24 ya da iPhone 15 alabilirsin. iPhone 15 alt model gibi gözüküyor o yüzden pek önerilmemiş olabilir ancak ekran kalitesi ve kamera kalitesi açısından 15 Pro modelinden ya da S24'ten daha aşağı değil kesinlikle.

iPhone 15 güzel gibi duruyor ama ekran kalitesi ve batarya da geri kalabilir gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı