60 bin TL RTX 3060 sistem nasıl?

Reis 3080 vardı normalde bende anakartin kuzey köprüsü yandı 3080 yandı bende beleş gibi bir fiyata sattım 35 k

Vay be hangi marka ve kullanıcı kaynaklı mı yoksa sistemsel mi?
Hani yine senin tercihinde her kart aynı şekil sonuç verecek diye bir şey yok bende bundan 1 ay önce GTX 465 vardı 6 sene boyunca kullandım mesela şu anda 2060'a geçtim.

Hani yine senin tercihinde her kart aynı şekil sonuç verecek diye bir şey yok bende bundan 1 ay önce GTX 465 vardı 6 sene boyunca kullandım mesela şu anda 2060'a geçtim.
Benim sorunum biraz birazda sistem sorunu aşırı yüklenmeden yanmış

53 bin lira etti. Güç kaynağında 400 lira cashback var.
Monitör olarak da bunu alabilirsiniz.

Sıvı soğutma olarak bu daha iyi olur.

Ryzen düşünmüyorum ısı sıkıntısı çok fazla

Reis bide mönitörü aldım yukarda yanlışlıkla çekmişim vg24vqr aldım

Intel'de ısı sıkıntısı çok daha fazla. 360mm sıvı soğutucu ile bile soğutmak zor olabiliyor.
2 sene ı9 10900 kullandım sıvı soğutmada 75 gördüm en fazla

Knk Nvidia nın çıkardığı tek fanlı olan

Reis bide mönitörü aldım yukarda yanlışlıkla çekmişim vg24vqr aldım

2 sene ı9 10900 kullandım sıvı soğutmada 75 gördüm en fazla
10900 OC yapılamayan bir işlemci. Performansı da bu yüzden K serisi işlemcilere göre daha düşük. Aynı şekilde ısı değerleri de. Benim önerdiğim işlemci 13600k ile denk güçte bir işlemci.
Ama bu kadar güçlü bir sisteme 1080p monitör alınmaz. Monitörü iade edip önerdiğim monitörü almanızı öneririm.

10900 OC yapılamayan bir işlemci. Performansı da bu yüzden K serisi işlemcilere göre daha düşük. Aynı şekilde ısı değerleri de. Benim önerdiğim işlemci 13600k ile denk güçte bir işlemci.
Ama bu kadar güçlü bir sisteme 1080p monitör alınmaz. Monitörü iade edip önerdiğim monitörü almanızı öneririm.
Bilmem 4k bir tane 32 inç daha monitörüm var bunu discord yada twitch chat için kullanacağım

Bilmem 4k bir tane 32 inç daha monitörüm var bunu discord yada twitch chat için kullanacağım
O zaman kalan bütçe ile işlemciyi yükseltebilir, daha büyük SSD alabilirsiniz.

Geri
Yukarı