60 bin TL'ye kadar uygun fiyatlı ve güzel görünümlü motor tavsiyesi

TheHope0

Hectopat
Arkadaşlar motor sevdam tutuştu. 60K'ya kadar, güzel görünümlü motor var mıdır sizce? CC düşük olabilir hiç problem değil. İlkinden sonra MT, R, CBR serisine falan geçerim de fakat şu an o kadar bütçe çıkmaz. Bir de genel olarak motor donanım ve sürüş adabı için genel tavsiyelerinizi bekliyorum. Ve rica ediyorum bilen arkadaşlar yazabilirse çok mutlu edersiniz.

20.000 KM civarında NS200 öneririm. Sarı sitede daha geçen gün 18.000 KM olanını 56 bine görmüştüm fotoğraflarına göre gayet temizdi. Ayrıca sıfır olarak NK150 önerebilirdim ancak yedek parça ve servis sorunlarından dolayı tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar motor sevdam tutuştu. 60K'ya kadar, güzel görünümlü motor var mıdır sizce? CC düşük olabilir hiç problem değil. İlkinden sonra MT, R, CBR serisine falan geçerim de fakat şu an o kadar bütçe çıkmaz. Bir de genel olarak motor donanım ve sürüş adabı için genel tavsiyelerinizi bekliyorum. Ve rica ediyorum bilen arkadaşlar yazabilirse çok mutlu edersiniz.
ikinci el mt125 veya r125 veya cb125r veya 200 duke

Söylediğiniz 4 motordan 3'nü o fiyatlarda alırsanız son sahibi olma ihtimaliniz yüksek.
Daha kısa bir süre önce bir tanıdığım 15.000 km civarında ki Duke 200'ü yanlış hatırlamıyorsam 62.000 TL'ye satmıştı. Sarı sitede de 20.000 km altında 60.000-65.000 arasında düzgün motorlar olduğunu görebilirsiniz. KTM'nin genel olarak parça fiyatları pahalı ancak sorun olmayacaksa bu bütçeler de tercih edilebilir bir alternatif.

Yeni konular

Geri
Yukarı