60 Dolar'a yurt dışından klavye önerisi

Bütçe
60$

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
Bütçe 60 dolar beni 3-4 götürecek sağlam bir klavyeyse 70 dolara çıkabilirim. Amazon'un Amerika sitesinden link yollarsanız çok iyi olur klavyede beklentilerim red Switch olması. Gövdesi metal olsa iyi olur ışıklandırması hissiyatı güzel bir klavye arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 60 dolar beni 3-4 götürecek sağlam bir klavyeyse 70 dolara çıkabilirim. Amazon'un Amerika sitesinden link yollarsanız çok iyi olur klavyede beklentilerim red Switch olması. Gövdesi metal olsa iyi olur ışıklandırması hissiyatı güzel bir klavye arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Redragon, Razer, Logitech markalarına bak 60 dolara bir sürü klavye bulursun.

Hocam link atsanız iyi olur ben bakınca hangi model düzgün falan anlamıyorum bazı modeller kronik sorunlu oluyor fiyatıne değmemiş oluyor falan.

Benim de çok bir fikrim yok ama o markalardan hoşuna gidenin yorumlarına falan bakabilirsin yani anlayan birisi de yanıtlar konunu.

Arkadaş elinde toplam 60$ olduğunu söylemek istemiş gibi. Gönderilen linklerin 60-70$ olmasını dışında 40-50$ kargo ücreti artı vergisininde olduğunu düşünmek gerekli.

Arkadaş elinde toplam 60$ olduğunu söylemek istemiş gibi. Gönderilen linklerin 60-70$ olmasını dışında 40-50$ kargo ücreti artı vergisininde olduğunu düşünmek gerekli.

Yok hocam bir akrabam Amerika'dan alacak kargo ücreti yok yani Amazon'un Amerika sayfasından direk link atabilirsiniz.

%75 isterseniz AK820 önerebilirim. Ajazz'ın yeni ve f/p klavyesidir. Maalesef sadece yeşilinin stoğu bulunuyor.

Geri
Yukarı