60 FPS video editör önerisi

Color işine girmiceksen eğer Premiere Pro eğer ki ben prodüksiyon isi yapıyorum RAW videolarım var vs diyorsan DaVinci Resolve gir geri kalan anlamsız olur DaVinci kullanman.

DaVinci Resolve, ücretsiz ve oldukça profesyonel bir yazılım.

Hocam bu programı Windows 11 de indirdim ne lisans istedi ne para istedi ne de sorun çıkardı miss gibi kullandım fakat Windows 10'a geçip tekrar indirdiğimde lisans istedi nereden indirdiysem lisans istiyor programı açamıyorum ücretsiz diye biliyorum nereden nasıl indirebilirim yardım edebilir misiniz?

Hocam bu programı Windows 11 de indirdim ne lisans istedi ne para istedi ne de sorun çıkardı miss gibi kullandım fakat Windows 10'a geçip tekrar indirdiğimde lisans istedi nereden indirdiysem lisans istiyor programı açamıyorum ücretsiz diye biliyorum nereden nasıl indirebilirim yardım edebilir misiniz?
Hocam hangisini indiriyorsunuz? DaVinci Resolve ücretsizdir, DaVinci Resolve Studio ücretlidir.

Hocam hangisini indiriyorsunuz? DaVinci Resolve ücretsizdir, DaVinci Resolve Studio ücretlidir.

Vegas Pro indirebilirsin, kullanıyorum ve memnunum. Ücretsiz istiyorsan DaVinci Resolve var.

Resolve kullanıyordum eskiden ücretsiz ama artık lisans istiyor Resolve kurmama rağmen :/

Ücretsiz olanın linkini paylaşabilir misiniz ben mi yanlış indiriyorum acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı