60 FPS video kaydı program önerisi

Mehmet Can

Decapat
50 ya da 60 FPS video kaydı alabileceğim ücretsiz program önerir misiniz? Zula, CS:GO, pub g Lite gibi oyun videoları çekip YouTube'a atacağım.
Sistemim:
Xeon E5450 3.80 GHz.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
MSI R7 240 2 GB 128 Bit ekran kartı.
1280x1024 monitör.

AMD'nin yazılımı video çekimine izin veriyor diye biliyorum, istersen onu deneyebilirsin.

50 ya da 60 FPS video kaydı alabileceğim ücretsiz program önerir misiniz? Zula, CS:GO, pub g Lite gibi oyun videoları çekip YouTube'a atacağım.
Sistemim:
Xeon E5450 3.80 GHz.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
MSI R7 240 2 GB 128 Bit ekran kartı.
1280x1024 monitör.

Bandicam OBS Action gibi programlar var ama hangi oyunun videosunu çekeceğinize bağlı şimdi GTA 5 60 FPS video çekip atamazsınız.

Bandicam OBS Action gibi programlar var ama hangi oyunun videosunu çekeceğinize bağlı şimdi GTA 5 60 FPS video çekip atamazsınız.
Hangi oyunları çekeceğimi yazdım.
AMD'nin yazılımı video çekimine izin veriyor diye biliyorum, istersen onu deneyebilirsin.
ReLive sanırım bahsettiğiniz şey. Denemedim henüz. 60 FPS çekmeye izin veriyor mu bilginiz var mı?

ReLive sanırım bahsettiğiniz şey. Denemedim henüz. 60 FPS çekmeye izin veriyor mu bilginiz var mı?
Ekranı direkt olarak yansıtıyor yanlış hatırlamıyorsam. Kaç FPS alıyorsan onu gösterir. Ekstradan da direkt ekran kartından yansıttığı için aşırı yormamak gibi bir artısı da var.

Maalesef ReLive de bir türlü kayıt başlatamadım. Ctrl+shift+r gibi bütün kısayol tuşları çalışmıyor tepki vermiyor yani ReLive. Yardımcı olabilecek var mı?

Geri
Yukarı