60 Hz bir laptopa 144 Hz ekran takılır mı?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Yapacağından değil ama meraktan soruyorum. Mesela yetkili servise göndersem bu taleple yaparlar mı böyle bir şey ve bana kaça patlar mesela?

Tazeleme hizini bilmiyorum fakat ayni konektorle (Pin) baglanan bazi cihazlarda daha yuksek cozunurluklu paneller takmak mumkun (40 Pin'li Dell'de ise yariyordu en azindan bu panel degistirme ile cozunurluk arttirma), belki yapilabilir fakat o panelin fiyatina degecegini zannetmiyorum.

Servis yapamaz yetkisi yok ama bir bilgisayarcı yapabilir. Ama bilgisayarcıya göndermeyin, aksi takdirde 16 giden RAM 4 falan gelir zaten yapsa da uyum sorunları yaşanacaktır. TAvisyem External monitör almanız. 1080P 120Hz verebiliyor bildiğim kadarıyla verisyonuna da bağlı olarak.

Servis yapamaz yetkisi yok ama bir bilgisayarcı yapabilir. Ama bilgisayarcıya göndermeyin, aksi takdirde 16 giden RAM 4 falan gelir zaten yapsa da uyum sorunları yaşanacaktır. TAvisyem External monitör almanız. 1080P 120Hz verebiliyor bildiğim kadarıyla verisyonuna da bağlı olarak.

Bilgisayar daha iki haftalık hocam hem 60 hz bana yetiyorda artıyor bile ben öylesine meraktan sormuştum. Zaten garantisi olan bilgisayarı neden bilgisayarcıya gönderiyim ki ayrıca o bahsettiğiniz ram olayı arkadaşımın başına geldi.

Bilgisayar daha iki haftalık hocam hem 60 Hz bana yetiyorda artıyor bile ben öylesine meraktan sormuştum. Zaten garantisi olan bilgisayarı neden bilgisayarcıya gönderiyim ki ayrıca o bahsettiğiniz RAM olayı arkadaşımın başına geldi.

Evet maalesef bilgisayarcılar hırsız olabiliyor bazen.:((Meslek gurubuna hakaret edilmemiştir, işini iyi yapan insanlara saygım sonsuz.)

Evet maalesef bilgisayarcılar hırsız olabiliyor bazen.:((meslek gurubuna hakaret edilmemiştir, işini iyi yapan insanlara saygım sonsuz.)

Haklısınız hocam hepsi aynı değil ama bulunduğum şehirin nüfüsu 20 bin ve hemen hemen herkes birbirini tanıyor bizim arkadaş götürmüştü şarj girişi yandığı için şarj girsini yaptılar ama ücret olarak mı avans olarak mı bilemem 4 GB RAM'ini almışlar çocuk 1 yıl sonra fark etti :)

Geri
Yukarı