60 Hz ile plat olmak

Belki de kendisi spray geliştirmek istiyor ve bu sebepten dolayı body atıyor olamaz mı?

Bildiğim ve deneyimim kadarı ile Valorant'ta sprey aşırı gereksiz bir şey, bir yerlere gelmiş kişiler falan da söylüyor, ama olabilir eyvallah gayet normal bir şey herkes tap atacak diye bir şey yok, karşıma çıkıp sprey yapar gayet normal, ben bir yere oturmuş aim koyup sprey yapanlardan bahsediyorum, nadiren DM giriyorum 10 15 vuruyorum hepsi One tap bitti benim için.

60 Hz ki 60 olduğundan emin bile değilim TV çünkü, fight anında 20 FPS'e kadar düşen genel olarak 50-70 arası FPS veren laptop ile plat oldum, günde 1-2 el atıyorum ısınmıyorum, DM'de 4 body atan ve pusan aim koyan ucubeler olduğu için sarmıyor artık, sırada 144 Hz alıp güzel bir PC alıp üst ranklara çıkmakta.
Konu 60Hz ile Plat olmak değil de düşük FPS ile Plat olmak.

240-280-360 Hz monitör ve yüksek FPS de Radiant olursun dostum (bunu istiyor söyleyelim :) )

Radi olmasamda en kötü 144 Hz ve 144 FPS ile çok rahat şekilde immo ya da yücelik olurum.

Radi olmasamda en kötü 144 Hz ve 144 FPS ile çok rahat şekilde immo ya da yücelik olurum.

Güzel vuruşların varsa atta izleyelim. Kötü bir sistemdeyken platsan iyi bir sisteme geçince immo olacaksın diye bir şey yok. Dediğim gibi kesitlerin falan varsa atta aimini, momentlerini, oyun bilgini falan görelim.

Güzel vuruşların varsa atta izleyelim. Kötü bir sistemdeyken platsan iyi bir sisteme geçince immo olacaksın diye bir şey yok. Dediğim gibi kesitlerin falan varsa atta aimini, momentlerini, oyun bilgini falan görelim.

Konuyu okuduğunu emin misin kanka? Zar zor 60 FPS veren laptop ile oynuyorum nasıl klip almamı bekliyorsun acaba? Alabiliyor olsaydım emin ol yüzlerce videom olurdu.

144 Hz ekranda pusan neden "ucube" oluyor?

Konuda öyle bir şey yazmıyor.

Geri
Yukarı