60 Hz ile plat olmak

60 Hz ki 60 olduğundan emin bile değilim TV çünkü, fight anında 20 FPS'e kadar düşen genel olarak 50-70 arası FPS veren laptop ile plat oldum, günde 1-2 el atıyorum ısınmıyorum, DM'de 4 body atan ve pusan aim koyan ucubeler olduğu için sarmıyor artık, sırada 144 Hz alıp güzel bir PC alıp üst ranklara çıkmakta.
60Hz ile immo zorlayan arkadaşım var. DM'de insanlar istediği gibi oynar. Ucube demek anlamsız.

Helal olsun. İş birliği için büyük takımlardan çok mesaj alıyorsundur herhalde. Plat bu boru değil yani.

Helal olsun. İş birliği için büyük takımlardan çok mesaj alıyorsundur herhalde. Plat bu boru değil yani.

Şimdilik solo Discord'daki kız arkadaşlarım ile oynuyorum, demirde 40 vuruyorum boydan falan atıyorlar, ileride takım işini düşünebilirim.

60Hz ile immo zorlayan arkadaşım var. DM'de insanlar istediği gibi oynar. Ucube demek anlamsız.

60 Hz ile radi olan deli yetenekler de var, ben kıl olduğum için söylüyorum benim söylemem hayatlarında bir şey değiştirmiyor.

60 Hz ki 60 olduğundan emin bile değilim TV çünkü, fight anında 20 FPS'e kadar düşen genel olarak 50-70 arası FPS veren laptop ile plat oldum, günde 1-2 el atıyorum ısınmıyorum, DM'de 4 body atan ve pusan aim koyan ucubeler olduğu için sarmıyor artık, sırada 144 Hz alıp güzel bir PC alıp üst ranklara çıkmakta.
Tebrik ediyorum. Gerçekten mental olarak da çok güçlü birisi olduğunuzu düşünüyorum.

Tebrik ediyorum. Gerçekten mental olarak da çok güçlü birisi olduğunuzu düşünüyorum.

Pek sayılmaz, kaybettiğimde üzülmüyorum fakat gereğinden fazla yalan vuruş yediğim zaman oynama hevesim kalmıyor, harici takımı eğlendiriyorum genelde kaybetsek dahi kimse maç bitiminde birbirine sövmüyor gülerek ayrılıyoruz.

Öncelikle "Helal olsun" gibi şeyler diyenlere söyleyeyim;
İyi ekipmanlar olmadan da yüksek elo'lara çıkılabilir, eğer adam iyi oynuyorsa 60 Hz + kötü PC ile radyant bile olabilir.

Pek sayılmaz, kaybettiğimde üzülmüyorum fakat gereğinden fazla yalan vuruş yediğim zaman oynama hevesim kalmıyor, harici takımı eğlendiriyorum genelde kaybetsek dahi kimse maç bitiminde birbirine sövmüyor gülerek ayrılıyoruz.
Buna rağmen sürekliliğinizden şaşmamışsınız. Bir gün bütçeyi oluşturup çok iyi bir oyuncu olacağınız aşikar.

Öncelikle "helal olsun" gibi şeyler diyenlere söyleyeyim;
İyi ekipmanlar olmadan da yüksek Elo'lara çıkılabilir, eğer adam iyi oynuyorsa 60 Hz + kötü PC ile radyant bile olabilir.

Yok kanka abartma istersen, 60 Hz sabit 60 70 FPS alıyor ise olabilir harici kötü FPS ile olamaz, ki işin şakası bir yana plat gayet yüksek bir elo istatistiklere baktığın zaman görüyorsun zaten.

Öncelikle "Helal olsun" gibi şeyler diyenlere söyleyeyim;
İyi ekipmanlar olmadan da yüksek elo'lara çıkılabilir, eğer adam iyi oynuyorsa 60 Hz + kötü PC ile radyant bile olabilir.
İmanksız değil fakat imkansıza yakın. Çok avantajsız bir durumda. Neredeyse her maça 3 - 0 geriden geliyor yani. Buna rağmen platin olması takdir edilesi bir durum bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı