%60 klavye önerisi

Bütçe
200-350

Arda Burnalı

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler, başlıkta da belirttiğim gibi %60 bir klavye arıyorum. Özellik olarak kablosuz olması, %60 olması. Mekanik veya RGB olsa güzel olur. Ama 350 liraya mümkünse bu özellikler olsun. Eğer uygun özellikler olursa kablolu da olabilir. Mümkünse Banggood, Gearbest, Türkiye'deki siteler olursa sevinirim. AliExpress'ten olmasın, bütçe 350'ye kadar maalesef. Bir ara Hepsiburada'da Ajazz AK33 gördüm kablolu. 170'di ama birden 300 olmuş. İyi günler.
Arkadaşlar iyi günler, başlıkta da belirttiğim gibi %60 bir klavye arıyorum. Özellik olarak kablosuz olması, %60 olması. Mekanik veya RGB olsa güzel olur. Ama 350 liraya mümkünse bu özellikler olsun. Eğer uygun özellikler olursa kablolu da olabilir. Mümkünse Banggood, Gearbest, Türkiye'deki siteler olursa sevinirim. AliExpress'ten olmasın, bütçe 350'ye kadar maalesef. Bir ara Hepsiburada'da Ajazz AK33 gördüm kablolu. 170'di ama birden 300 olmuş. İyi günler.
Konu güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konu güncel.

Ben AK33 alacağım size de öneririm.

Arkadaşlar iyi günler, başlıkta da belirttiğim gibi %60 bir klavye arıyorum. Özellik olarak kablosuz olması, %60 olması. Mekanik veya RGB olsa güzel olur. Ama 350 liraya mümkünse bu özellikler olsun. Eğer uygun özellikler olursa kablolu da olabilir. Mümkünse Banggood, Gearbest, Türkiye'deki siteler olursa sevinirim. AliExpress'ten olmasın, bütçe 350'ye kadar maalesef. Bir ara Hepsiburada'da ajazz AK33 gördüm kablolu. 170'di ama birden 300 olmuş. İyi günler.

Konu güncel.

170 vergisiz, kargo ücreti dahil olmayan fiyatıydı artık onlarda eklendi. Türkiye'de kablolu %60 olarak Motospeed CK61 var ona bakabilirsiniz 50TL daha artarsa bütçeniz. Banggood gibi sitelerden pek haberim yok 😓.

Geri
Yukarı