Çözüldü %60 klavyede yön tuşları nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anskot

Zeptopat
Daha fazla  
Bu klavyeyi aldım yeni ve YouTube'da ya da herhangi bir sitede bir şey izlerken videoyu ileri almak için yön tuşlarını kullanıyordum. Bu klavyede yön tuşlarını o şekilde kullanamıyorum. YouTube yine "l" ile ileri "j" ile geri alınıyor ama diğer sitelerde çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim? Bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavyeyi aldım yeni ve YouTube'da ya da herhangi bir sitede bir şey izlerken videoyu ileri almak için yön tuşlarını kullanıyordum. Bu klavyede yön tuşlarını o şekilde kullanamıyorum. YouTube yine "l" ile ileri "j" ile geri alınıyor ama diğer sitelerde çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim? Bilgisi olan yazabilir mi?

FN tuşuna basılı tutarak wasd yi kullanın hocamında dediği gibi.

Yazılımı varsa tuş atayabiliyorsun ayrıca benim klavyemde FN+Shift yapınca wasd tuşlarını ok tuşları olarak kullanabiliyorum.

FN + wasd dener misin?

Denedim olmuyor. FN+asd tuşlarında bir sonraki videoya geçme, eskiye gitme, ve durdurma var. FN+Shift yapınca da çalışmıyor maalesef.

Yazılımı varsa tuş atayabiliyorsun ayrıca benim klavyemde FN+Shift yapınca wasd tuşlarını ok tuşları olarak kullanabiliyorum.

Yazılımını bulup ayarladım. Sadece yukarı ok tuşunu ayarlayamıyorum o da "." koymak için kullanıldığı için, ileri geri sarmayı yapabiliyorum artık teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı