60 TL Fare+Klavye Önerisi

JURVET

Kilopat
Daha fazla  
Yeni alacağım bilgisayara fare+ klavye lazım. Oyun oynıyacagım ona göre en fazla 65 TL olur. Teşekkürler.

Bir de İstanbul'da mağazası olan bi site olursa iyi olur. Elden alacağım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyata Everest ya da Frisby dışında bir şey bulamazsın. Onların klavyesini idare etsen bile Maus'ların mutlaka orta tuşu 3-4 ay sonra bozuluyor. Biraz daha biriktirmelisin.

mutlaka orta tuşu 3-4 ay sonra bozuluyor
Bu sorunu ben çok yaşamıştım. En sonda 30₺ mouse bir daha almadım.
Hocam sizin sorunuza gelecek olursak, bu fiyata iyi bir mouse veya klavye bulunmazken ikisini birden almak mümkün olmuyor. Kesinlikle paranızı çöpe atmaktan başka bir işe yaramazlar. Sakın görünüşlerine bakmayın derim. Çok çabuk bozulan tipler onlar. Bir kaç ay sonra zaten denildiği gibi orta tuş bozuluyor. Ondan sonrada zaten mouse gidiyor.
Şuan için en kötü alınması gereken G300s'dir. Bizzat ben kullanıyorum, çok memnunum. Benim fikrim biraz daha para biriktirebilirsiniz. Acele etmeyin. Şuan alacağınız mouseler pek dayanıklı olmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı