60 TL kablolu kulak içi kulaklık önerisi

xianpw

Hectopat
Birkaç saat içinde para yükleyeceğim.
Kulak acıtmayan, sesi dışarı vermeyen kulaklık arıyorum. 10 -15 TL daha ekleyebilirim.

Son düzenleme:
JBL C100SI, Samsung EHS64, Oppo MH135 (izolasyonsuz isterseniz) modellerine bakabilirsiniz.

Çok uzun süredir kullanıyorum ses kalitesi ve ses yüksekliğinden çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Gm Dolby ile beraber yapmış.
Bu kulaklığın övüldüğünü çok duydum, denemek istiyorum ama tizlere ve sibilansa karşı hassasiyetim var. Dinlediğiniz şarkılarda tiz seslerde parlama, "s,ş,ç,t" gibi harflerde çınlama yani sibilans sorunu fark ediyor musunuz acaba? JBL C100SI'da bu durum katlanılmaz bir haldeydi. GM'de bu sorun yoksa almayı düşünüyorum.

JBL C100SI, Samsung EHS64, Oppo MH135 (izolasyonsuz isterseniz) modellerine bakabilirsiniz.

Bu kulaklığın övüldüğünü çok duydum, denemek istiyorum ama tizlere ve sibilansa karşı hassasiyetim var. Dinlediğiniz şarkılarda tiz seslerde parlama, "s,ş,ç,t" gibi harflerde çınlama yani sibilans sorunu fark ediyor musunuz acaba? JBL C100SI'da bu durum katlanılmaz bir haldeydi. GM'de bu sorun yoksa almayı düşünüyorum.
Jbl de kullandım ve gerçekten arada bayağı fark var. Tizler baslar Gm in eski kırmızı metal kulaklığına göre çok daha dengeli. Herhangi bir parlama duymadım bu güne kadar. Her türlü film müzik dinlemişimdir. Son seste hoparlör kadar ses verecek neredeyse. Kulağınızdayken dışarı ses çıkarmıyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı