Hocam benden size uyarı multiplayer oyunlarda kozmetiğe para harcamayın CS:GO vari al satlı sistemi olmadığı için bir gün Valorant'tan sıkılırsanız imkanı yok satamazsınız. 300 lira verdiyseniz 50 liraya zar zor satarsınız. Onun yerine oyun almak gereçekten mantıklı önerime gelirsek RDR2, Cyberpunk yerine Mafia Definitive Edition öneririm bir de alabilirsen Steam'den The Walking Dead the Telltale Definitive series.

90TL'ye Valhalla Watch Dogs Legion paket var.
RDR2+50TL'lik oyun al 70TL'ye 130lira kupon var.

RDR2 için yaz indirimini bekleyebilirsin kuponla 90 TL oluyordu sanırsam, ayrıca Doom alacaksan Eternal alabilirsin, Dying Light eğlencelidir onu alabilirsin.

RDR önerisi için teşekkürlerama Eternal 65 TL hocam. Belki daha sonra bakarim.

90TL'ye Valhalla Watch Dogs Legion paket var.
RDR2+50TL'lik oyun al 70TL'ye 130lira kupon var.

Watch Dogs'a ısınamadım. Kütüphanede ücretsiz verdikleri bir oyunu var zaten Epic'ten oyun almayı şu anlık erteliyorum. Öneri için teşekkürler

Hocam benden size uyarı multiplayer oyunlarda kozmetiğe para harcamayın CS:GO vari al satlı sistemi olmadığı için bir gün Valorant'tan sıkılırsanız imkanı yok satamazsınız. 300 lira verdiyseniz 50 liraya zar zor satarsınız. Onun yerine oyun almak gereçekten mantıklı önerime gelirsek RDR2, Cyberpunk yerine Mafia Definitive Edition öneririm bir de alabilirsen Steam'den The Walking Dead the Telltale Definitive series.

Haklisiniz. Benim de normalde asla yapmam dediğim bir seydi fakat Valorant'ta cok guzel duruyordu ve 2 silah skini aldım 132 TL vererek. Her birinden 1 skin almayı planlıyordum ama içim içimi yiyor. Gerçekten garip bir durum. Büyük ihtimalle Steam'den alacağım. Öneri için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı