60 TL RDR2 güvenilir mi?

Oyuncustore sitesinden ben zamanında BF1 almıştım. 5TL idi. Hesap hala duruyor kullanıyorum ama çalıntı hesap. Belki ben şanslıyımdır şimdiye kadar elimde kaldı. Ben yine de almamanızı öneririm. Ne olacağı belli olmaz. Ben sadece 5TL gitse ne olacak kafasında almıştım 2019 senesinde.

Hocam sohbet muhabbet 45 liraya aldım bir yerden. Yorumları da güzeldi.Şimdilik iyi gidiyor umarım sorun çıkmaz.Ömür boyu garanti veriyordu.En kötü 45 liradan oluruz.Hesap bende 2 hafta kalsa bile yeter.

Hocam sohbet muhabbet 45 liraya aldım bir yerden. Yorumları da güzeldi.Şimdilik iyi gidiyor umarım sorun çıkmaz.Ömür boyu garanti veriyordu.En kötü 45 liradan oluruz.Hesap bende 2 hafta kalsa bile yeter.

Şunu da belirteyim. İlk hesapta Türkçe veya İngilizce desteği yoktu oyunda. Bunu söylediğimde 2. bir hesap vermişti. İkisi de duruyor hatta ikisinde de bugüne kadar sıkıntı yaşamadım.

Not: Şunu da yazayım '' . '' dan sonra boşluk koy uyarı gelebilir :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı