Plati'den 18 TL'ye RDR2 almak güvenilir mi?

Tamamen şans işi. 2 sene önce aldığım Battlefield 4 hesabı hala duruyor ama aldıktan 3 gün sonra patlayan hesaplarım da olmuştu.

Oyunu denemek için falan çok ucuz bulunursa alınabilir belki. Onun haricinde tamamen kumar.

Garantili alacağım. Adamla iletişime geçip yenisini isteyebilirim sanırım.
Farketmez hocam bulaşmayın. Hesap gittikçe sıfırdan başlayacaksınız emeğinize yazık. Hesap gidecek, satıcıya yazacaksınız ve size dönüp kanıt isteyip sonra yeni hesap vermesini bekleyeceksiniz o da zaman kaybı. Zaten garantili satıcı falan da olsa birkaç kere yeni hesap veriyorlar şansa onlar da patlarsa cevap vermiyorlar mesajlarınıza.

Farketmez hocam bulaşmayın. Hesap gittikçe sıfırdan başlayacaksınız emeğinize yazık. Hesap gidecek, satıcıya yazacaksınız ve size dönüp kanıt isteyip sonra yeni hesap vermesini bekleyeceksiniz o da zaman kaybı. Zaten garantili satıcı falan da olsa birkaç kere yeni hesap veriyorlar şansa onlar da patlarsa cevap vermiyorlar mesajlarınıza.
Sıfırdan başlamam. Adam kendi altta yazmış. "Hesapta sorun olursa bir tane daha verilir ve save dosyaları gitmez" demiş.
Mail değişen alamadım, hata verdi. Onun yerine ben de sizin gibi 20 lira ödedim. Mail değişmiyor maalesef.

Son düzenleme:
Sıfırdan başlamam. Adam kendi altta yazmış. "Hesapta sorun olursa bir tane daha verilir ve Save dosyaları gitmez" demiş.

Mail değişen alamadım, hata verdi. Onun yerine ben de sizin gibi 20 lira ödedim. Mail değişmiyor maalesef.

Hocam benim dediğim yerden alırsanız ve hesap tekrar el değiştirirse adama bir tane SS atarak direk yeni hesabı alabiliyorsunuz. Başka hiçbir yerden almayın benim size önerdiğim yerden alın. Hiçbir sorun yaşamazsınız.

Bir şey daha sormak istiyorum. Kusura bakmayın sizi yoruyorum. Satın alırken başka bir şey yaptınız mı? Yoksa direk kredi kartını girince hesap size mi geldi?
Hocam benim aldığımda steam hesabı veriyordu ve o steam hesabına herkes girebiliyordu ne id ne şifre veriliyor uygulama ile otomatik giriş yapıyordu.O yüzden hesap gitmez.

Geri
Yukarı