60 TL Sağlam Kulaklık Önerisi

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Mümkünse 60TL civarı bozulmayacak kulaklık lazım. Ses kalitesi önemli değil sadece bozulmasın.
yokmu 60-70 civarı kulaklık önerecek

Son düzenleme:
Valla 60 liraya bozulmamasını beklemek biraz zor. Ama ben 2-3 senedir Snopy Rampage Sn-r9 kullanıyorum. Çok kullandığında rahatsızlık veriyor açıkcası ama gayet memnunum. Yüksek sesle müzik dinleyip oyun oynadığım için şuan biraz sol kulaklıkta ses azalması oldu ama 2-3 sene bence bir kulaklık için gayet uzun bir süre.

Valla 60 liraya bozulmamasını beklemek biraz zor. Ama ben 2-3 senedir Snopy Rampage Sn-r9 kullanıyorum. Çok kullandığında rahatsızlık veriyor açıkcası ama gayet memnunum. Yüksek sesle müzik dinleyip oyun oynadığım için şuan biraz sol kulaklıkta ses azalması oldu ama 2-3 sene bence bir kulaklık için gayet uzun bir süre.
Bende 65e snr1 aldım 2 ayda kabloyla kulaklığın birleştiği yerde temassızlık oldu hatta bugün oldu bende sinirlenip parçaladım. İşin kötüsü özenli kullandığım halde böyle oldu.
JBL C100SI tavsiye ederim. İnternette fiyatı 65 TL. 1.5 senedir kullandım ses kalitesi çok iyi ve kulaklık dayanıklı.
ben daha çok bilgisayar için arıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı