60 TL'ye CO-OP Oyun Önerisi

Alperen008

Hectopat
Daha fazla  
Co-op oyunlar oynamak istiyorum sistem açısından sorunum yok fiyat olarak max 60 TL. PUBG, H1Z1, GTA V, Payday2 oyunlarına sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
60 tl ye alabilicegin güzel coop oyunlar var Tom Clancy’s The Division bunlardan biri suan gayet iyi indirimde var 35 tl cidden bu oyun için gayet güzel oyunu almadan önce bi çok arkadasım oyunu bana kötüledi ama arkadaslarla gerçekten zevkli bir oyun bunun yanına Killing Floor 2 yide ekleyebilrsin 19,60 tl ama bunları sadece arkadaslarınla oynadıgın sürece zevk alırsın benim sana önerebilicegim en güzel coop oyun kesinlikle Dying Ligt olur hem arkadaslarınla hem tek basına kesinlikle sıkılmadan oynarsın hikayesi oynanısı grafigi herseyi ile mükemmeldir bana göre fiyatıda 30 tl olması lazım bütceni aşmıyo ek olarak oyun bile ekleyebilirsin ben aşşagıya senin için sıraya koyayım oyunları

-Dying Light : 23,60 TL
-Tom Clancy's Division : 35 TL
-Killing Floor 2: 19,60 TL
-Tom Clancy's Splinter Cell serisi: /
-The Forest : 21,44 TL
-Dead By Daylight: 15,50
-Rocket League:15,50
-Assasin's Creed Unity: 35,70 (bi çok kisi begenmiyo ama gayet düzgün bir hikaye ve coop oynanısı var ve optmizasyonu baslarda ne akdar kötü olsada düzeltildi
-COD serisinden bir oyun olabilir

Aklıma gelen bu kadar ama Dying Lightı oynamadıysan kesinlikle oyna derim ister tek ister arkadaslar digerleride gayet güzel oyunlar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı